Má niekto drevený chodník v záhrade? Vaše skúsenosti.

Mohol by sa niekto, kto ma v zahrade dreveny chodnik podelit o skusenosti, vyhody/nevyhody praktickeho pouzivania?
Odpovedať
aj mne sa pači niečo podobne. ale o praktickosti pochybujem :-(
Odpovedať
@alzbetae no my tiez o niecom uvazujeme, ale skor ako terasu a len cast chodnika, myslim ze na toto je lepsi tzv. kompozitny material, ak niekto nevie je to v podstate zmes dreva a plastu, vyzera to ako drevo ale vlastnosti to ma velmi dobre pre exteriery, ziadna udrzba aj okolo bazena sa to dava, problem je len trosku vyssia cena, inak nic :-D
Odpovedať
@zzuzzik na terasu este uvazujeme ci kompozit alebo agat. Inak sranda na slovensku je drahy kompozit a lacnejsie drevo a v rakusku presne naopak. "hlavny chodnik" teda ten co sa vyuziva bude asi dlazba alebo zamkova. skor som mala na mysli "menej exponovany" chodnik v zahrade ked clovek chodi bosy po zahrade ze by bol dreveny.
Odpovedať
@alzbetae no myslim, ze taky zahradny chodnicek mozes dat teda kludne drevenny, skor si daj pozor, aby rychlo bola odvedena vlhkost napr. treba dat pod drevo strk a poriadne osetrit drevo a myslim ze to je v pohode, to som nevedela ze kompozit je v rakusku lacnejsi, aspon viem kde mam ist nakupovat :-D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?