Lavicka do zahrady

Profilova fotka
Ahojte strechaci, idem si po rady k skusenejsim: chcem kupit lavicku do zahrady, bude stat pri betonovom mure, s pavinicom, na kamienkoch. Viete mi odporucit z akeho dreva by mala byt? Chcela by som si ju potom nafarbit podla seba Vdaka
Odpovedať
z nasich drevin je asi najodolnejsie agatove, niektori to predavaju aj pod nazvom akacia
Odpovedať
No len ta bude cosi aj stat, ako nebude patrit asi medzi tie najlacnejsie. Nepremyslala si, ze by ste si nejaku vyrobili z paliet alebo dbt ciek a hranolov. Podla mna inspiracii na taky ten home made je na nete celkom dost
Odpovedať
Profilova fotka
@halepka ano, povodne som chcela len hranol , ale ked som si zistovala ceny na pile tak to booi ine palky od 300 eur vyssie
Odpovedať
Profilova fotka
@dadisa no to bola cena za kubicky meter. nie za jeden ks hranola... neviem aku mas predstavu o cene ci ma by t moderna alebo trocha romantickejsia... atd
Odpovedať
Profilova fotka
@richard71 no ja som chcela nieco ako na foto, Cca 120 cm na dlzku. Teraz rozmyslam.nad druhou variantou/foto. A cena do 200 eur max.
Odpovedať
Ja by som mozno uvazovala aj o kovovej, ze skelet taky to by tiez mohlo tam pekne vyniknut 😉
Odpovedať
Profilova fotka
treba premýšľať aj nad tým, či ju budeš schovávať, alebo bude pod nejakou strechou alebo na voľnom priestranstve
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?