Kvalitna zemina, je ta cena OK?

kosice okolie, 10tonove auto aj s dovozom za 110 eur ... ked pocitam ze doprava je povedzme 30eur *co je klasika u mna, ked mi doniesli strk, tak to vyjde cena tejto dobrej zeminy 8eur za tonu zeminu potrebujem na jemne vyrovnanie pozemku, par cm a na to pojde hotovy travnik ... jedno auto som uz zaplatil, zemina vyzera naozaj dobre, cista a pekna ... potrebujem este asi 3 take fúry :-) vraj to nosia niekde zdola, z Milhosti
Odpovedať
@atak77 ak si ty spokojný tak prečo nie.
Odpovedať
@atak77 ak si ty spokojný tak prečo nie. ;-)
Odpovedať
Ja som dal za dve liazky aj z dovozom 40€. Nedaleko zacali stavať halu tak som zriešil ornicu ked stahovali, 10 zobral bagrista a 30dovoz :-D
Odpovedať
@tomasko007 a kde to bolo? tiez kosice okolie? tu ziadnu halu nestavaju ani nebudu ... zadarmo som mohol mat zem od letiska, ale to bol uplny shit, cisty íl snazil som sa najst niezo ze za odvoz, ale nic som nenasiel tak si to musim zaplatit
Odpovedať
@tomasko007 plus moja tema skor smerovala na kupu zeminy, u teba to bolo darovanie ... 10e je nic, to je kvazy zdarma.
Odpovedať
@atak77 okolie ZH. Inak sa tu zemina predava okolo 50-70€ fura
Odpovedať
Ornica sa zo zákona predávať nemôže. Tá sa dá len vybaviť. Takže akokoľvek si vybavíš je na zodpovednosti oboch strán.
Odpovedať
@atak77 Myslím, že to je zbytočná otázka. Niekto ti môže povedať, že je to veľa a čo? Nezoberieš ju? Keď ju potrebuješ tak asi nemáš na výber a pokiaľ sa ti zdá, že je to dobrá zemina tak prečo nie.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@pripad001 ...môže ...https://ornica.sk/ornica-predaj/
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?