Kosačka - cez vzduchový filter vyteká benzín

Zdravím, chcem sa opýtať, ak viete. V čom je problém, ak cez vzduchový filter na motorovej kosačke vyteká benzín?
Odpovedať
Pravdepodobne je problém v karburátore. Plavák na prívode benzínu zostal zaseknutý a benzín stále doteká z nádrže. Treba zhodiť karburátor, vyčistiť, môže tam byť nejaká špina, skontrolovať funkčnosť toho plaváku.
Odpovedať
@mario75 musel si ju prevratit filtrom dol..u
Odpovedať
Diik obom. A áno, na chvíľku som ju prevrátil na bok, nôž ostal zaseknutý a potreboval som ho uvoľniť. Takže by to mal byť zablokovaný plavák?
Odpovedať
@mario75 nikdy neprevracaj kosacku filtrom dolu..
Odpovedať
Jj, už som sa poučil ... Na svojej chybe. Takže otvoriť karburátor a uvoľniť plavák? Dík za odpoveď.
Odpovedať
kosacka sa naklana iba ruckami dole radsej
Odpovedať
@mario75 môže vytekať i olej, nesmie sa prevracať s náplňami , pri čistení vyklopiť prednú časť sviečka a predné kolieska hore,olejová nádrž tak zostane dole a nádržka na benzín má byť takmer prázdna aby nevytekal, nesmie sa otáčať nožom pri založenom filtri , dostane sa tam olej a filter zanesie, nôž musí byť voľný nesmie byť na ňom nalepená tráva, ináč sa nemá prečo zaseknúť
Odpovedať
@duzu tak tomuto hovorím rady ptaka luskulaka......že Vám není hanba...
Odpovedať
@daralbajda Tárajko a Tebe nie je hanba??? @duzu napísal ako sa to má robiť pri čistení..""nikdy neprevracaj kosacku filtrom dolu"" keď už tak "nenakláňaj", lebo kosačku prevracia každý pri čistení filtrom dolu, že áno... 😢
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?