Kosačka Alko 450 plast. diely.

Poprosim niekoho kto má takúto alebo podobnú kosačku o pomoc kde patria 2 biele plastove "L" diely čo sú na fotkách. Pri štartovani sa uvoĺnil vrchný kryt ( tam kde je štartovací špagát) a tie 2 plasty odnekiaĺ vypadly a netuším kde patria. Nevie niekto?
Odpovedať
@milan209 To Ti vypadlo zo štartovania ]-( ...Pravdepodobne sa Ti rozpadlo štartovanie /uvolnila sa skrutka zo spodu štartovania/ a tie dva plasty zabezpečujú štartovanie-zapadajú do toho "lievika"..Možno že sa Ti len uvolnila skrutka a tak opatrne ju odskrutkuj a tie dva plasty idú pod tú vrchnú podložku na spodnom obrázku..Ako štartuješ tak odstredivou silou sa tie plasty otočia a "zaaretujú" do lievika aby si mohol štartovať a po spustení lanka sa musia vrátiť oba plasty do polohy štartovania..skryjú sa pod tú PVC podložku... ;-) Možno budeš musieť zohnať nové štartovanie..Odstrániš od nosného plechu tak že odskrutkuješ vrchné skrutky myslím že sú M5-M6.. :-)
Odpovedať
@technik007 dakujem ti. Presne tak to tam je. Iba som povolil tu skrutku a dal som tam tie kridelka. Kosačka je opäť funkčná. :-D
Odpovedať
@milan209 Nemáš zač 8-) ..Som rád že som Ti pomohol ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?