Jazierko a ipa

Profilova fotka
Zdravim mame na záhrade spravené foliove no aj psa ktorí miluje vodu takže už pár krát sa dobrovoľne v ňom kúpal rybám a leknám to nevadí no fólia už na viacerých miestach neodolala pazúrov preto ma napadlo nalepiť na foliu klasickú asfaltovú ipu myslite že by to šlo a neuvolnovali sa nejake škodlivé latky do vody aby to v zdraví prežili ryby aj rastliny pripadne ine riešenie oplotenie to neuvažuje vďaka za napady
Odpovedať
Ipa je blbosť použi epdm fóliu ale rátaj cez 100 eur na takú menšiu plochu
Odpovedať
Profilova fotka
po fólii sa psovi šmýka, preto vystrkuje pazúry. Na ipe sa vytvorí rovnaký povlak, asi ju neprerazí, ale je to ropný produkt, nemá certifikát na vodu ako PVC alebo epdm. tiež sa prikláňam k epdm a sú aj kamienkové fólie, stačí na šikmú časť pri upravenom prístupe
Odpovedať
Profilova fotka
@jan45 prepac ale co je to za psa co vystrkuje pazury?? Moj to totiz nevie naucim ho😀
Odpovedať
ipou si otravis vodu, vsak je to len asfaltom napusteny material. Najjednoduchsie je spravit pre psa vylez z jazierka, raz dav sa ho nauci pouzivat. Vyskladat ho z kamenov aby to esteticky vyzeralo
Odpovedať
Profilova fotka
@vlado1992 no ma 16kb takze uz pri vytváraní ma stala cez 500€
Odpovedať
Profilova fotka
@wolodymyr nevyjadril som sa správne, pri behu pazúre nemajú funkciu ale pri lezení sa pomáhajú zachytávať. Nevysúva ich ako mačka, takže nedá sa to ani naučiť ako aport.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ma napadlo ak by som ju potom natrel tekutou gumou na jazierka ide mi len o to aby bola hrubšia než 1mm fólia a v popise píšu ze dva nátery spravia 1mm plus stara 1mm fólia na spodok na to ipa 4mm a tekutá guma
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?