Hrubka hranolov

Chcem spravit hojdacku s takym domcekom a rozmyslam z akych hranolov respektive z akej hrubky hranolov..Myslite ze 100x100 staci a vydrzi to?napr 150x150 sa mi zda uz vela
Odpovedať
https://www.eurovox.sk/Dreveny-domcek... Nieco taketo mam na mysli
Odpovedať
@rado220 ak ides robit iba jednu hojdacku ze ten hranol nebude dlhy tak bez problémov 10x10 ale ak ides dat povedzme 2 hojdačky vedla seba uz by som dal väčší rozmer.
Odpovedať
@martinak15 tak ako je na obrazku..dve hojdacky ale sirku chcem aspon 3.8m
Odpovedať
@rado220 na tento rozpon sa ti hranol presne. Alebo to v polovici podopri, alebo daj väčšiu hrubku
Odpovedať
@slavoslav nejak som to nepochopil co si napisal
Odpovedať
@rado220 prehne tam malo byt. Podopriet som myslel tak že hojdačky budú oddelené podperou.
Odpovedať
100x100 bohate stačí na dvoj hojdačku že sa mierne prehne to áno ale nezlomí sa. Máme takú v parku a je tam 80x80 a šalia na tom decká už 10r. To čo sa dnes robia konštrukcie už sa preháňa
Odpovedať
Len ked chcem dat 3.5metra aspon sirku..tak neviem snad sa neprehne ten hranol
Odpovedať
Nechce sa mi zakladat zbyticne nove tema..mam kuoene hranole a dosky a pomaly to natieram mam to vonku pod pristreskom..zatial su rovne..kolko vydrzia rovne nez sa zacnu krutit?teda nez sa ti pospaja?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@modrak26 ..už tento rok??? :-D :-D
Odpovedať
@modrak26 mna si obvinil z pouzivania krystalovej gule... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@modrak26 dobre kkt :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@modrak26 :-D :-D :-D dobre wau ide ti too
Odpovedať
@rado220 ja mam to co hladas a nosne konstrukcie mam 120x100 a na hojdacku 150x150...pre istotu 😉
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?