Detské záhradné ihrisko

Profilova fotka
Dobrý deň strecháči nemáte niekto náhodou osobné skúsenosti s týmto ihriskom EVO...???
Odpovedať
pohraj sa s detmi a telocvik nechaj na prirodne prekazky
Odpovedať
Profilova fotka
@vrajmantak super rada len ked aj na dome máme to čo porobiť hrať sa medzitým asi nedá....rozštvtiť sa mi zatial nejde ;-) ;-)
Odpovedať
@vrajmantak predpokladám, že nemáte vlastné deti :) naše deti s nami robia všetky možné športy spoločne, ale na preliezkach v záhrade sa radi hrajú bez nás, radšej s deťmi so susedstva, prípadne ak máme návštevu.
Odpovedať
deti mam a hra travenie času s detmi je investicia do buduca
Odpovedať
Profilova fotka
@vrajmantak toto mas sice pravdu, ale detom sa neda venovat nonstop a kazda pozornost a je podla mna fajn, ked je takato moznost, ze sa mozu pohrat same, pripadne s detmi so susedstva :-)
Odpovedať
Profilova fotka
konkretne s tymto skusenost nemame, ale znami maju nieco podobne na tento styl a chvalia si to, ze deti sa s tym zabavia, ze aj cely den su schopne vonku stravit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dalaj dakujem za info nevedel by ste mi zistiť konkretne čo maju známi odkial??..prípadne foto, dakujem
Odpovedať
@majobea mozem vediet, co je to za material? Z ktoreho ihrisko je? Vyzera dobre, len aby to coto aj vydrzalo, ked sa deti na to vrhnu ;-)
Odpovedať
@1bingo2 nenapadlo Ta napisat do googlu napr. text "detske ihrisko EVO" a hned by si dostal napr toto s popisom> https://detiazahrada.sk/hracie-zostav... a mozem byt konkretnejsi, na fotke je toto: https://detiazahrada.sk/hracie-zostav...
Odpovedať
Profilova fotka
@1bingo2 toho sa bojim
Odpovedať
Profilova fotka
@atak77 predstav si že ma to napadlo mňa však nezaujíma popis predajcu ale info od niekoho kto to má doma
Odpovedať
@majobea pýtala si sa na materiál a aké ihrisko. Na tom linku máš všetko napísane, neviem co ešte riešiš :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@atak77 tak predajcovia musia prikresliť, je tam zaruka 10r na mat a pod. len či v reali všetko drží jak má by ma skor zaujímalo
Odpovedať
@majobea ty si hlavne najdi stranku vyrobcu a tam by mal mat certifikat na detske ihriska. Sice sukromne ihrisko nemusi byt certifikovane, ale verejne (aj take v sukromnej skolke) uz certifikovane byt musi. Ked ma ihrisko certifikat, tak materialy a konstrukcia vyhovuju a jedine co uz mozes odbabrat je svojpomocna montaz. To, ze je to certifikovane ihrisko by mohol uvadzat aj predajca. Je otazne ci toto ihrisko vôbec vyraba niekto, kto podlieha europskym normam, ci ho niekto nevozi zpoza velkeho cinskeho muru...
Odpovedať
Profilova fotka
@majobea Tady pani Zita ma pravdu ...postupovala by som podobne ak sa jedna o ihrisko za vecsiu sumu penazi.V praci sme par takych verejnych ihrisk zihadielok realizovali a dost casto prave tie hracie prvky zabezpecuju zahranicne firmy napr Holandsko. A ak sa aj ihrisko casom rozpadne moze vas hriat na srdci ze bolo tak maximalne vyuzite as to nezvladlo :-) a teda boli to dobre investovane peniazky
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?