Ceresna s velkymi listami

Zdravim Neviete niekto aka konkretna odroda je tato ceresna? Hlavne sa mi jedna o to ze ma velke listy ktore opadavaju az ked pridu mrazy a potreboval by som ju na tienenie - susedove okno s balkonom (ceresne na nej su len bonus). Fotky boli fotene vcera a ako vidite listy na nej su este stale zelene hoci uz je skoro november. Ma ju sused uz 8. rok ale si uz nepamata konkretny nazov a povedal ze rodia v tom istom obdobi ako ostatne ceresne ale konkretny tyzden si tiez nepamata. V lokalnom zahradnictve mi nevedeli povedat hoci tam bola pred rokmi zakupena.
Odpovedať
Ak Ti nikdo neporadí, je ešte možnosť naštepiť ju. Ak si netrúfaš, v záhradníctve by Ti mohli pomôcť.
Odpovedať
@martin118 Vidím, že sused tiež natiera kmene stromov proti mravcom a voškám... 😉 Inak veľké listy mám aj na na čerešni a stále sú na strome. A to bývam v chladnej oblasti. Čerešňa je Kordia, čo je neskorá odroda. Inak ja ju mám tretí rok (čerešňa má teda asi 5 rokov) a je rovnako veľká ako tá na obrázku. Bonusom pre teba by boli aj veľké plody.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?