Celoročné vonkajšie vianočné osvetlenie

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, má prosím niekto svetielka na dome v takomto style ako na foto? Že niesu “cencúle” ale len takéto popri žlebe. Chceme aby tam boli celoročne a tak by boli nenápadnejšie. Chcela by som vedieť ako najlepšie to uchytávať ak máte nejaké triky 😉 😉
Odpovedať
1
2
@ziit dve vrstvy a bude to pekne 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
zalezi od samotnych svetiel, ako nahusto su poprepletane
Odpovedať
@gervero ja normalne nechapem, ako moze niekto taketo nieco tvrdit. to volaky Grinch len podla mna 😄
Odpovedať
Používam tiež vyššie spomínané plastové úchyty. Tento rok budú použité tretí krát a zatiaľ spokojnosť. Kupoval som https://www.zaves-sa.sk/kategoria/uch...
Odpovedať
@44olina haha, no kazdy nema vztah k Vianociam, co ti poviem 😄 ale tak nech si hovoria ludia co chcu, no nie? aj tak si kazdy spravi podla seba.
Odpovedať
@megdesign @paul2 no neviem ja som tlacil z Gembird PLA ani to nedavam dole zo strechy a je to v pohode 😄 myslim si ze 3-4 roky to vydrzi na pohodu.
Odpovedať
@majkob kde presne sa toto vešia?
Odpovedať
@victorka505 ved presne, v prvom rade je to tvoj dom a je tvoja vec, co si spravis. aj keby tam to svetlo bolo po cely rok a cely rok svietilo 😄
Odpovedať
Zdravim, neviete poradit nieco s cim by som zavesil/uchytil retaz na takuto strechu? Samotna retaz nieje tazka, nejaky klip alebo stipec aby som nemusel vrtat a podobne. Dik
Odpovedať
skus pozriet toto https://www.fruugo.sk/120-kusov-viano...
Odpovedať
@timea59 len podľa zákona nesmieš susedov obťažovať ani svetlom , svieť si pre seba nie pre ulicu , to môže len obec
Odpovedať
Profilova fotka
@sykorka75 no mne akoze nie, preto sa pytam na to 😄
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@janulienicka3 vsak preto by si davala normalne original co su do exterieru, tam sa pocita s tym, ze aj na to prsi, snezi, vsetko mozne, takze vydrzat nieco musia.
Odpovedať
@petus281 uchádza mi trošku pointa svetiel na tých hrebenacoch vsak ked nasneží nebude tam nic vidno...teda pokiaľ nebývalé na Floride 😁
Odpovedať
@audinak myslíš že niekde u nás na Vianoce nasneží? posledné roky ani pri nadm v. cez 500 m nič
Odpovedať
@duzu no tak prídi na Kysuce a Oravu a uvidíš 1m každú zimu len taký hukot 😁
Odpovedať
Profilova fotka
Ano mame svetielka popri zlabe 😉 existuju na to take plastove haciky uz to tu niekto spominal 🙂 nechavam to tam celorocne 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
🙂
Odpovedať
@audinak včera a dnes už padá i u mňa no je teplo tak budeme mať vodu
Odpovedať
Profilova fotka
@audinak na strechu neplánujem dávať svetielka, potrebovala som ilustračnú foto a jediná ktorú som našla bola toto
Odpovedať
Profilova fotka
@zipsuliak takto nejak si predstavujem, ze to bude aj u nas vyzerat. Hadam sa raz dockam 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Ho hoooo tak to je už veľká paráda. Páči sa mi hlavne to, že máte teplé svetlo a nie tú studenú bielu. Takto to istotne vyzerá krajšie
Odpovedať
Profilova fotka
@sykorka75 musíte len tlačiť 😂 u nás bolo tiež okolo toho veľa reči a prekrucania oči, ale už je to v procese 😀
Odpovedať
@petus281 hej hej ale to je podla mna normalne, taketo reci a koniec koncov su nakoniec aj radi, ze to spravili
Odpovedať
Profilova fotka
@sykorka75 u nas som skor ja na svetielka, rgb podsvietenie v domacnosti a podobne 🤣 mna do toho mnazelka nemusi tlacit… naopak musi ma brzdit aby toho nebolo privela 🤣 Na dom som to vesal pri -10 a odmrzali mi pritom prsty 🤣🤣
Odpovedať
Profilova fotka
@zipsuliak jaj toto presne poznam, tiez vlastna skusenost. Keby na mne bolo, tak by to u nas miestami vyzeralo ako v Las Vegas, niekedy asi dobre, ze ma ma kto aj krotit 😄
Odpovedať
@megdesign presne tu 😄 respektive mame aj male striesky kde nie je okap tak to len nasuniem do plechu a hned vesam 😄
Odpovedať
@majkob jaaaaj. Jo šak plech... Len ja mám škridlu...
Odpovedať
Profilova fotka
@zipsuliak tak to v tomto pripade zavidim tvojej manzelke, akoze teba 😄 nevie ocenit, co ma doma 😄 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@sykorka75 neboj sa, ona to vie ocenit 🙂 a tak ako ona tak ja ja vieme ze ma treba krotit aby som to zase neprehnal 🤣 ja vymyslam a ona vie odhadnut taku tu zdravu mieru 😅😇
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?