Začíname stavať dom - jar 2016. Kto je na tom podobne?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, zacinate stavbu v podobnom termine? Budem rada ked sa nas tu najde viac. Zvyknem prezerat aj fotoblogy, ale vacsinou ked rozkliknem foto tak uz je dom postaveny :-D . V tej faze by som chcela byt. My prave cakame na SP a lepsie pocasie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka_21 30-60 dni ostatne zalezi na ochote uradnikov..tak mi bolo povedane
Odpovedať
Profilova fotka
A co tak urobit si skupinu ????
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka_21 leni ja ta prosim opravit, nemame bungalov 152m2, zle si to uviedla do tej tabulky, iba 120m2 zastavana, uzitkova je 109m2, dik
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka_21 Cakam na SP, zastavana plocha 130m2, tehla 30 + 25 EPS, strop 45cm vata, podlahove kurenie plynovy kond. kotol.
Odpovedať
@atlaska ak sme este nezacali stavat tak mozeme podat zmenu v projekte na stavebny material. Vsetky podklady mala riesit firma, ktora by stavala mont.dom. Ale clovek mieni Pan boh meni a tak je vsetko inak. Dostali sme zaujimavu ponuku na povodny projekt s Ytong375 bez zateplenia. Ja by som chcel len dat tensie nosne steny a zaizolovat s EPS. Strop 40 cm vata. Na kurenie nechcem TC - to sa mi zda pridrahe. Pre mna je realne kurenie elektrinou resp. kotol na peletky. Plyn nebude.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tiez za skupinu 😊 @agentka017
Odpovedať
Skupina vytvorena http://www.modrastrecha.sk/group/6644/
Odpovedať
dobre rano, SP zajtra, bungalov 12,75-13,25 plus garaz 4,5-7, zakl. 5radov DT, steny drevo 5-20cm plus zvonka a dnuka dreveny rost 5-5 medzi to vata 25cm a teraz pozor zdnuka 5cm eps neo zvonka drevo zdnuka drevo a na to SDK, strecha valbova strop 40cm vata povala odvetrana krytina plech to jedno jaky bo ked idem ta si pozeram pod nohy a ne na strechu, podlaha dreveny rost 20cm vata, okna drevene dvere drevene vyrobene stolarom nie z obchodu zabezpecovaci system 2ks ceskoslovensky ovciak, elektronika ziadna vydumavky ziadne kurenie kanadska krb vlozka s prieduchmy - ventilator, chladenie-vetranie otvorim okno,ohrev vody prietokove ohrievace,ked som daco zapomnul vy sa pytate my odpovedame,
Odpovedať
Profilova fotka
@cvoky8 @zembla jezis maria ludia a teraz musim citat ako funguje skupina...no amen tma :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka_21 to das 👍 bude to tam prehladnejsie :-)
Odpovedať
@cvoky8 dam ti otazku ber to ako srandu, technicky genius ako ja moze posielat fotky postou, bo si predstav ze v dnesnej dobe mam aj mobil taky ze funkcia jedina telefonovat, vsak ja okrem toho ze stisnem gombicku na pocitaci a sa zapne a hned mi nabehne stranka neviem nic, keby ze vypnu prud ta sa tu uz nedobojujem kym nepride niektore dieta mi to spravit, ale keby ze chces kupit ojazdene auto neni problem hahaha
Odpovedať
Profilova fotka
@reni1512 som sa rozhodla, ze Vam treba vacsi dom :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zembla ta ja to nedam keby som se roztarhal, mna bude treba asi informovat postovym holubom
Odpovedať
Profilova fotka
@kavar :-)) fakt staci len kliknut na link a pridat sa do skupiny :-)
Odpovedať
@lenka_21 veru veru treba velke domy, aby vas potom deti v zahranici nepoohovarali ako ja svojich rodicov, ked som v Montreale na immigration services na otazku preco som odisiel z CSSR odpovedal ze som sa s bratom nevmestil do detskej izby zacal sa smiat a hovori s vami tu este bude sranda a ver ze bola
Odpovedať
@zembla ta ty neveris ze som truba, vysvetli co to ten link
Odpovedať
@kavar tak taka je aj moja mama, ;) tak apon si sem tam pozries nase fotky a tvoju stavbu budes opispvat v komentaroch ;)
Odpovedať
@cvoky8 konecne clovek co ma pre mna pochopenie, to mas pravdu so starsimi ludmi no uznaj naco by mi bol potrebny pocitac v takom Whistleri co si tam budem s vlkmi abo s grizli dopisovat, pozri stranku neskutocna priroda OH 2010
Odpovedať
@lenka_21 ta naj robim co robim ta zelene tlacitko mi nenasol ja mam lem carne a na nich bile cisla i pismenka i kvaky baky ale zeleneho tu nit,
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka_21 :-D :-D :-D ...necham ti čislo učtu :-D
Odpovedať
ta uz znam jak se to robi krok po kroku kupis Komatsu to taky maly bager a cekas na druhy dzen ci ho donese taky malady chlop, ta se ho opytas ci zna robic na pocitacu hvari hej ta poc do nuter a najdzi zeleny gomnik prisol nasol stisnul a jeto lem co dalej bo nemoz kazdy dzen bager kupovac
Odpovedať
@saffi vidis dievca ze sa to da aj bez rekuperacie a TC projekt schvaleny A1, a to mi projekt robil strojny Ing v Kanade zaujimave ze poznal nase normy asi ma sklenenu gulu, abo studuje problematiku ked pre niekoho nieco kresly a podotykam ze ten pan ma 67rokov takze klasika pauzak ceruzka logaritmicke pravitko peciatku my dal jeden slovensky projektant slintal nad nim jak hladny vlk. hovori ta ja to prestudujem a tak o tyzden sa ozvem ja hovorim tu mam uz aj kopie mna neojeb...daj za gratys pecat mas za gratys projekt business is business. a dal bo asi videl prvy krat v zivote drevodom 2by4 na projekte tak asi tolko o znalostiach nasich geniov
Odpovedať
Profilova fotka
@kavar jasne, ze sa to da. len neveriaci tomas tvrdi, ze sa to neda...
Odpovedať
Profilova fotka
@reni1512 posli...tisicka hore dole leto neurobi :-D :-D :-D Niekde to tam schovame ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ludia, stavbari, ludkova...ak by sa Vam za nami cnelo, najdete nas tuto.... :-) http://www.modrastrecha.sk/group/6644/
Odpovedať
Zdravim vsetkych, ako tak citam je super, ze tolky ludia sa maju za kratky cas na co tesit. Aj my chceme zacat stavat, ale zatial sa nam nepodarilo zial najst stavebnu firmu. Preferujeme montovany nizkoenerg. dom. Vedel by nam niekto tu dat kontakt alebo refencie na nejaku konkrtenu stav. firmu? Sme z okolia Ziliny. Vdacni za vsetky odpovede. Diky
Odpovedať
@mony655 Bohuzial ti ziadnu konkretnu firmu neporadim. Ale ked sa povie NIZKOENERGETICKY spomeniem si na toto starsie video https://www.youtube.com/watch?v=K8PWH... :-D Dajde ti dost ropneho odpadu , vaty , igelitu , peiacej pasky a postavim dom 8-) Ked tak skus tu firmu co natocila to video nwm.
Odpovedať
Profilova fotka
@mony655 vela dobrych referencii ma firma Wittner house z NR. Skus ich. My sme sa s dotycnym panom stretli a urobili na nas dobry dojem...
Odpovedať
@lenka_21 - caka na SP, Bungalov - zastavana plocha 200m2+50m2 terasa, murovany tehla 30+20, alebo 15cm NEOPOR, strop betonovy - 40cm vata, podlaha 15cm EPS, drevene okna: trojsklo, TC vzduch/voda, stropne chladenie, Nove Zamky @erika6186 - caka na SP, @lulikmajko - caka na SP, murovany dom, @stif0 - caka na SP @kavar @martinamartina2 - SP vydane, caka na pekne pocasie emoticon @megdesign - caka na SP @tinara23 - SP vydane, @barunka - caka na SP @cvoky8 - SP vydane, NMnVahom @marrria @johnybaggio - ZD hotova, @peter_vilimek - caka na SP @mkza - vydane SP, @perlaa - caka na SP @saffi - caka na SP @zembla - ZD hotova, eko panely @gani - čaka na SP @armi24 - SP vydane, urobene pripojky, Bungalov 190+40 terasa + garaz 60, ytong 30cm + 30cm, rekuperacia , TC voda-voda, solar, stropne chladenie, int.elektro... @agentka017 - caka na SP, @mato981 - vydane SP, bungalov 102m2 @joseman @1alex - caka na SP, @reni1512 - SP vydane, robi pripojky a chysta sa zalievat ZD, Bungalov 152m2, rovna strecha, vapenno-pieskova tehla
Odpovedať
@gani ta uz mam SP uz aj dzura vykopana
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?