Výstava Aqua Therm Nitra 2011

Ahojte bol niekto minulí rok na výstave AQUA-THERM NITRA 2011 ? boli tam aj predajné akcie na kotle ? uvažujem či počkať na výstavu alebo kúpiť kotol hneď..... každé ušetrené € je potrebne 8-) Robert
Odpovedať
Moji rodicia tiez planuju dohodnut si cenu na tejto vystave. Minuly rok to tak viacery spravili a myslim, ze dobry obchodnik prave na takejto promo akcii sa bude snazit chytit klientov aj na cene. Planuju kupit kombinaciu drevo-pelety a chcu urcite nieco kvalitne.
Odpovedať
@rob81 kedy býva tá výstava???
Odpovedať
Profilova fotka
výstava je teraz 7-10.2.2012 v Nitre
Odpovedať
@idom Ahoj, nemas nahodou nejake referencie na kotol na drevo zn. Attack?
Odpovedať
@norberts ďakujem :-) :-)
Odpovedať
@zarrinka no moja mama vravi iba o tejto znacke Attack, ale myslim, ze na trhu su aj ine. Preto by som chcel ist s nimi na tu vystavu a tam sa rozhodnut. Mne napr. kamarat odporucil tento: http://www.viadrus.cz/web/structure/k... Kedze sa v tom nevyznam kludne si necham poradit.
Odpovedať
krasne odpovede na diskusiu,,, len su trocha ..... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@rob81 ahoj, my sme tam boli minulý rok tiež pozerať hlavne kotle. nejaké extra výhodné akcie ale neboli. celkom zaujímavá cena bola za kondenzačnú zostavu junkers. ale bolo to treba kúpiť priamo na výstave...
Odpovedať
Profilova fotka
možno by sme si všetci ,,strechári" mohli dať na tej výstave stretko :-) možno by to bolo zaujímavé :-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda aspoň Tí , ktorí tam pôjdu.
Odpovedať
aj ja sa chystam :-)
Odpovedať
idem :)))) hadam kupim NIBE za dobru cenu
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?