Timbermax v 2023 - recenzie/postrehy

Dobrý deň Rád by sme realizovali Fasádu, plot a terasu z dosiek TIMBERMAX. Profil T138. Rád by som sa Vás opýtal, kto ich máte alebo poznáte niekoho kto ich má aká je spokojnosť. Hlavne ma zaujíma či sa nevykrúcaju po čase a či to aj po rokoch vyzerá dobre. Akýkoľvek názor k veci pomôže. Ďakujem!
Odpovedať
https://www.modrastrecha.sk/forum/ter... https://www.modrastrecha.sk/forum/ter... https://www.modrastrecha.sk/forum/fas... ....
Odpovedať
Profilova fotka
@dcadca kludne sa pytaj, Timbermax nam robil obklad na dome par rokov dozadu. odtien sme si vybrali z tych tmavsich, nic za ten cas slnko nevytahalo a dosky sa nepokrutili. cize ano, aj po case to vyzera dobre.
Odpovedať
máme ich na plote, dávali sme ako plotovú výplň. nonstop na to svieti slnko, prší, sneží, všetko znášajú dobre. zhrnul by som to tak, že to bola dobrá kúpa. ešte s týmito doskami mám do budúcna plány 😄
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch

Odpoveď na príspevok od yelly1:

máme ich na plote, dávali sme ako plotovú výplň. …
@yelly1 Len otázka k tomu plotu? To ste dávali robiť celé firme, alebo ste si to nejak svojpomocne realizovali?
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od fragmo:

@yelly1 Len otázka k tomu plotu? To ste dávali ro…
@fragmo Mne sa paci, ked je spraveny plot a potom aj nejaka cast fasady, ked sa oblozi tymi doskami. Uplne inak potom ukaze aj dom samotny a aj je to pekne zladene. Ono plot sa este asi da spravit nejak svojpomocne, vsak tam ide asi len o montaz tych dosiek, ostatne mas pripravene. Ale na fasadu sa to musi nejak specialne upevnovat.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od fragmo:

@yelly1 Len otázka k tomu plotu? To ste dávali ro…
@fragmo no jasné, pýtaj sa, čo len chceš :D nerobili sme si to sami, okrem toho plota sa robila aj brána a prišli nám to montovať z firmy. dá sa samozrejme aj svojpomocne, ale teda my sme to takto dali spraviť.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od yelly1:

@fragmo no jasné, pýtaj sa, čo len chceš :D nerob…
@yelly1 Podla mna lepsie, ked to das takto spravit. Preto sme to tak aj riesili. Aj skrz zaruku sa potom nemusis dotahovat alebo co, keby sa nieco udialo. Akoze asi sa nejak nema co, ale tak istota je istota.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od yelly1:

@fragmo no jasné, pýtaj sa, čo len chceš :D nerob…
@yelly1 Neviem, či mám viacej otázok. Toto mi tak napadlo, keď som to čítal iba. Tak keď už bolo takto toho viacej, tak je asi lepšie to nechať na nich.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od jullike:

@yelly1 Podla mna lepsie, ked to das takto spravi…
@jullike tak to neviem, co by sa muselo udiat, aby si nieco reklamovala potom ohladne dosiek. vsak s nimi sa nema co stat. odolne su voci vsetkemu, akoze co sa tyka takeho toho bezneho pouzivania a vyuzivania v domacnosti.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od michal33822:

@jullike tak to neviem, co by sa muselo udiat, ab…
@michal33822 To by malo byť asi pri každom druhu podlahy, ktorá sa dáva takto na terasu, že je odolná, nie? S tým sa musí predsa počítať, že keď ľudia proste aktívne žijú a využívajú tie priestory, tak sa sem tam niečo udeje. Či to len u nás sa dejú kadejaké nehody? 😀
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od mumoo:

@michal33822 To by malo byť asi pri každom druhu …
@mumoo Malo by to tak byt, ale aka je realita, to je druha vec. Vies, ako to chodi. Radsej sa opytat normalne nejakych ludi. Lebo napisat vedia kadeco napriklad na eshopoch.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od martin107:

@mumoo Malo by to tak byt, ale aka je realita, to…
@martin107 Tak ale vychádzajme teda z toho, že je všetko tak, ako sa píše od výrobcu. I keď potom by bolo všetko výborné a nemali by byť na nič sťažnosti a to mi nejak nevychádza, to sa bije s realitou pri niektorých výrobkoch.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od mumoo:

@martin107 Tak ale vychádzajme teda z toho, že je…
@mumoo Čo sa bije s realitou? Akože čítam to už tretí raz, ale stále neviem, ako si to myslela. Akože vlastnosti? Alebo vzhľad, alebo čo vlastne?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mumoo:

@michal33822 To by malo byť asi pri každom druhu …
@mumoo ved to je jasne, ze by to tak malo byt. ale uz som sa niekolkokrat s tym stretol, ze veci takto nefunguju 😀 niektore druhy podlahy sa ti mozu aj poskriabat, niektore po case ani zdaleka nevyzeraju ako na zaciatku, niektore sa napriklad tvaria ako protismykove a nie su, to zvlast niektore dlazby takto maju.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od michal33822:

@mumoo ved to je jasne, ze by to tak malo byt. al…
@michal33822 To tazko aj nieco potom kupit, ked pri kazdom takto negativa vidis. Treba sa zamerat na to z opacnej strany. My sme pozerali aj na to samozrejme, aby sa nam to pacilo. Zase mohla by byt ta podlaha hocijaka tip top, keby sa nam nehodila alebo co.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od jullike:

@michal33822 To tazko aj nieco potom kupit, ked p…
@jullike Konečne niekto, kto si myslí, že aj toto je dôležitá stránka veci. Presne to aj ja hovorím, že nebudem kupovať niečo, čo by sa mi nepáčilo a môže to byť akokoľvek dobré. Akože fajn, keď ide ešte o nejaké spotrebiče, že sú niekde zastrčené alebo takéto niečo. Ale tak keď si dávam robiť podlahu, tak chcem, aby nejak vyzerala, aby pôsobila aj nejak reprezentatívne.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od struknica:

@jullike Konečne niekto, kto si myslí, že aj toto…
@struknica Tak take spotrebice na ociach nemas, tak to je asi jedno, ako vyzeraju, ked budu vstavane. Tam je zase podstatny vykon atd. Ale pri doskach, ktore budes na terasu ako podlahu, co je aj dost velka plocha a asi aj casto vyuzivana, tak to je uplne iny pripad 😀
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?