Smola pri stavbe domu

daný človek ma dosť pobavil, ale myslím, že staviteľovi nebolo už do smiechu :-p http://dumsnu.blogspot.com/
Odpovedať
ta dá ta, ta dá ta, tatatatatatatata ta dá da ved to už je skoro ako z večerníčku A je to len nevieš, či sa máš smiať alebo plakať...
Odpovedať
ze? no neviem, ale tak tomuto sa uz asi neda povedat ani len smola. normalne mi ho bolo luto :-|
Odpovedať
Profilova fotka
o čo ide? =-)
Odpovedať
Tak jsem si přečetla celý článek a vůbec jsem nepochopila, co měl ten dotyčný za smůlu??? :-D =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si teda celé nebola ochotná čítať, len úvod, že sa radšej spýtam, na čo sa mám zamerať, ale akosi tu furt k tomu nikto nič nenapíše ]-( , a keď nenapíšu ani do večera, tak ha snáď ani nezaspím 8-( :-p :-D
Odpovedať
Kili, přečetla jsem celý článek a musím konstatovat, že nic nevybočuje ze standartních stavebních problémů. Naopak bych řekla, že my těch problémů měli při stavbě prvního domu víc a náš nynější soused by mohl o smůle vyprávět. Postavil sklep, kde mu spodní voda nadzvedla a protrhla základovou desku tak, že má ze sklepa bazén. Tak tomu já říkám smůla... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
smola? však je super, má bazén :-D ale ako stavia sklep a nezistí si, že koľko je spodná voda? =-) :-N
Odpovedať
On to věděl, měl tam drenáž, ale nějak mu selhala a proud byl strašně silný, ta drenáž to nestíhala. Bude muset rozbít desku a asi si to nechá udělat specializovanou firmou...
Odpovedať
jeden stavebnik (pracujuci v zahranici) si dal postavit dom na kluc...vsetko dohodnute... Len stavbari si zle dali situaciu...dom ma otoceny o 90°. 8-) smola
Odpovedať
Profilova fotka
:-D jo, tak to je teda blbé
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?