Problémy s firmou, ktorá stavala oplotenie

Prosim najde sa niekto , kto by poradil ako postupovat alebo na koho sa obratit pri problemoch s firmou, ktora mi stavala oplotenie okolo RD. Pre nekvalitu a nedodrziavanie dohodnutych pravidiel som s firmou musel ukoncit spolupracu. Zaplatil som zalohu. Je nejaka moznost ziskat investovane peniaze? Mam zmluvu ktora nebola naplnena zo strany dodavatela, oslovil som ich listom pre urovnanie zalezitosti. Odozva je ze k ukonceniu spoluprace prislo z mojej strany a oni by oplotenie postavili, ale ta kvalita ... na zaplakanie. Ma niekto skusenosti, pripadne vie poradit ako postupovat, alebo na koho sa obratit?
Odpovedať
no area dopadol si podobne ako my s domom. mozes im asi poslôat pokus o zmier a ziadat peniaze spat ale zrejme ti ich nenemaju v plane vratit. ak sa nedohodnete a das to na sud,budes cakat zopar rokov aj tak mozu urobit vselico aby ti peniaze nemuseli vratit a to asi vies.takze bud ich donutis vyprodukovat prijatelny plot alebo budes skodny .tak ako my. 8-( asi som ta nepotesila.
Odpovedať
ada32, dakujem, viem ze niesom sam co ma taketo problemy, aj z toho co vravia kolegovia vo firme.(tu plati ze po vojne je kazdy general). No ja verim na spravodlivost a tak skusam ... :-|
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?