Prežíva niekto z vás stavebný stres?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, prežíva z vás niekto tiež ten stres popri stavbe?? Ja som si myslela, že keď začneme stavať tak sa budem strašne tešiť a namiesto to ho stresujem pre každú maličkosť :-( ]-( ...Myslím tým hypotéka na 30 rokov, aké budú okná a pod...
Odpovedať
1
2
to nenka...zvladame zatial..teda je to hlavne na drahom..nejak nas ta vidina domceka drzi stale nad vodou :-D
Odpovedať
nenka nic si z toho nerob ja som taka ista ;-) tiez uz komplet zariadujem cely dom :-N
Odpovedať
ja už by som najradšej bývala a keď si predstavím že máme ešte kopec práce pred sebou tak už len z toho ma chytá stres :-N
Odpovedať
vsak to,ale treba to nejako zvladnut a potom sa budeme vytesovat :-D
Odpovedať
veď áno , už aby to bolo :-) :-) :-)
Odpovedať
a uz viete v ktory mesiac sa budete cca stahovat? =-) nam to vychadza najskor na april-ma :-) :-) :-D j
Odpovedať
no aj my asi tak nejako, a v akom štádiu teraz ste?
Odpovedať
ahojte žienky, tak všetky to mate zaujimave a velmi vam zavidim, ze ste uz s domcekom tak daleko. My sme akurat pri vybavovani stavebneho povolenia, a na jar by sme chceli zacat a to vam poviem, ze ja mam v lete statnice z ekonomie a z jazyka a priatel-teda uz snubenec :-) :-) ma tiez statnice, takze to budeme mat ozaj pestre a chceme to stihnut do zimy aspon pod strechu a poviem vam to budu potom stresy, ale ja sa uz tych stresov neviem dockat lebo teraz som nervozna ked nemozme ani trosku pohnut so stavbou a este ked vidime aka je dlha jesen :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( ale myslim, ze stres sa dá zvladnut, ked vidite za sebou kopu urobenej prace a este viete, ze to je vase...tak vam vsetkym drzim palce nech sa nestresujeme!!!!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
ahojte, vidím, že téma sa obnovila :-) hlásim, že ešte stále stresujem! myslela som si, že po dokončení hrubej stavby to už bude v pohode a teraz vyberáme okná a ja som na nervy z tých ponúk a z rozhodovania sa :-N tak si držme palce, ako píše luciac, nech nám to aspoň trochu pomôže ;-) aj keď sa už cítim ako stratený prípad :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mna zase mrzi, ze nestiham chodit na domcek ako by som si zelala. Praca kde som este v skusobnej dobe a skola + sucasna domacnost mi vyplna vsetok cas , a ten moj mi to niekedy vycita, preco sa nestaram viac. No ja neviem, ale po celodennom zhone mam uz vsetkeho akurat tak dost nez aby som este isla po nociach tam upratovat alebo co ]-( Ked je naozaj treba tak idem, ale mam pocit ze moj muz si mysli, ze som skryta superwoman....
Odpovedať
no momentalne nam idu robit krb , upravujeme teren okolo domu , robili nam zabradlie na teraso -balkone :-) a vy? =-) mozno by sme sa mohli stahovat aj skor , ale nestihame kvoli skole tak ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
nam prave dorobili strechu a staviame vnutorne priecky. akoze sami, po veceroch a vikendoch, 2 tehly sem 3 tam....a robi to manzel vacsinou sam ci so mnou :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
no my robíme s elektrinou a hľadáme nejakého vodára a chystáme sa spraviť aj komín, a kúrenie :-p :-p :-p no je toho dosť :-N :-p x-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?