"Prenájom" murára alebo svojpomoc verzus 2.200,-€

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, konecne sme dospeli k casu - murovat zaklady. Mame tehly Termobrik brusene + lepidlo a zakladovu maltu.... Objednavka dvoch murarov, nam bolo povedane na vikend 2200eur + nasa pomoc cca 8ludi.... Mate niekto skusenost alebo nejaku radu, popripade odporucit niekoho ? Zda a mi to prehnane za 1vikend.... je toho cca 30paliet, cca 60m3 - iba obvody, vnutorne priecky zmakneme snad :)))
Odpovedať
1
2
Co by robilo tych osem ludi pri murovani tehly na lepidlo? Instruktazne video k takym typom tehal (napr. wieneberger) su tam styria ludia ktori za 5 dni cisteho casu vymuruju dve podlazia (nerata sa strop a pod.) a to jeden den bol cisto na zalozenie prveho radu. Dvaja murovali a dvaja nosili tehlu. A k cene....vysmial by som ich, nech vedia. Osobne by som dvom murarom za vikend nedal viac ako 500 Eur dohromady. V podstate cela veda stoji na zalozeni prveho radu, potom to ide samo. To nie je ziadna jadrova technologia. Ak by ste murovali na maltu tam treba skusenosti ale na lepidlo je ozaj o svojpomocnej vystavbe.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?