Parkside multifunkcne naradie PMFW 310 C2

Dobry den zhanam na toto multifunkcne naradie "Parkside multifunkcne naradie PMFW 310 C2" uhliky. Nikde na Slovensku take nemozem zohnat nemali ste niekto nejaku nahradu? Original vyzeraju takto. Dakujem za pomoc a radu.
Odpovedať
@dominic7 https://www.kompernass.com/cz/manualy...
Odpovedať
@foox To.viem.ale.hladal som alternativu aby som.platil 5EUR za uhliky a 5 EUR za dopravu mi pride dost.
Odpovedať
@dominic7 Ty si myslíš že na SK zoženieš "nejakú"náhradu lacnejšie??? Ceny šli hore aj u uhlíkov na náradie..."platil 5EUR za uhliky a 5 EUR za dopravu mi pride dost."" Ale 10€ nie je "smrteľná"suma a máš originál 🤔 ..Poznám takých čo namiesto originálnych uhlíkov s poistkou dali do Bosch vŕtačky náhradu a nakoniec ich to stálo výmena rotora... 😢
Odpovedať
@technik007 Ano je to vela, do 6 rocneho naradia za 10eur radsej investujem.a kupim.si nove a dam radsej o nejakych 15eur viacej a mam nove. Do tak stareho stroja nechcem vela investovat, preto som potreboval vediet ci nedava niekto nejaku nahradu. Urcite do strojov ako makitu alebo tie drahsie nebudem davat neoriginal.nahradu.
Odpovedať
@dominic7 Napíšem Ti niečo... Mám suseda čo kúpil lacnú cca rohovú brúsku pred 10-12rokmi...Priniesol mi ju na opravu a zistil som že boli nedávno menené uhlíky, ktoré vydržali cca 1/2roka... Tak som zohnal Bosch za 14€ bezpečnostné ktoré už "bežia"3rok a najprv sused šomral že sú drahé ale teraz na ne nedá dopustiť... Viem že uhlíky stáli viac ako celý stroj, ale chcel som mať od neho pokoj.. Teraz to už neriešim, buď origo uhlíky, alebo tam nedám žiadne náhrady... 😉
Odpovedať
@dominic7 tak prepáč, myslel som, že ti ide o opravu náradia nie o 10€. Lacnejšia je cesta kúpiť väčšie uhlíky a upraviť ich. Ušetríš možno 2-3€
Odpovedať
@foox ...a ešte ich aj upravovať, lebo prispôsobiť vývody, pružinu...atď... 😉 ale sú ušetrené € 😉
Odpovedať
@foox @technik007 Myslel som ci nie je nieco podobne originalu. Ale asi nie ked tak pisete. Nejde o usetrene € ako som pisal.vyssie, do stareho stroja investovat ked zachvilku odide a do noveho nebudu pasovat, radsej kupim novy stroj a vybavene. Neoplati sa mi invedtovat do stareho lebo uz ma co to zasebou.
Odpovedať
@dominic7 Ja na Tvojom mieste by som kúpil orig.uhlíky a nešpekuloval... Veľa je dať 10€ za uhlíky a kúpiť nový za 30-40€..kde máš záruku či ho nebudeš musieť náhodou vrátiť.../áno je v záruke/ nepoviem že uhlíky meniť ak je rotor v čude,ale keď je funkčná brúska okrem uhlíkov?? 🤔 No ale to Ty vieš a zariaď sa ako chceš.. 🙂
Odpovedať
Kde sa daju na SK kupit 2 uhliky aj s dopravou za 5€? A este detail. Neni uhlik ako uhlik. Je rozdiel v jejich tvrdosti atd. Daka nahrada moze vydrzat velmi kratko, alebo sa moze taktiez poskodit rotor. Kto chce skusat moze…
Odpovedať
@dominic7 Preboha 5 + 5 € sa Ti v dnešnej dobe vidí veľa ? Človeče, to kde Ty žiješ ?
Odpovedať
@frantisekca Niekomu sa to nedá vysvetliť... 😉
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?