Nafukovacie vírivky - skúsenosti

Mám vírivku Lay-z spa vancouver. Od kúpy chýbalo tesnenie na fukací ventil, musel som to dorobiť použitím pásky, provizórne. Návod je veľmi zlý a nezrozumiteľný. Ak si kúpite pod vírivku také puzzle skládačky, sú veľmi zlé a nedržia v sebe (nedoporučujem). Vírivka má v sebe len kartušový filter a ohrievanie vody je veľmi zdĺhavé použitím len elektrického ohrievača, preto uvažujem ohrievať to cez solárne ohrevy, len tie neviem ako pripojiť. Je to riešené dosť nepraktický, a uvažujem ísť do vodárskych potrieb a pozrieť nejak T, máte skúsenosti? riešil to niekto?
Odpovedať
Ano dal som inzerat na bazos.
Odpovedať
Necuduj sa ked kupis jednu z najlacnejsich mal si ist do intexu a bol by si nadmieru spokojny navyae cca 150e ale ten rozdiel je masaker
Odpovedať
@t0ny08 najlacnejsia teda nebola a v com rozdiel? To o com pisem nevidim ani pri Intexe..
Odpovedať
@radoslavc kvalita spracovanie materialov a celkovy dojem darmo ti budem lisat chod sa pozriet do shopu a pochopis
Odpovedať
Profilova fotka
a akoze oplati sa vobec kupovat tu nafukovaciu? lebo od znameho som pocul, ze je to skoda penazi a vobec nie dobra investicia. zle sa tam sedi a su tam proste len dake bubliny, ale co sa nejakej masaze tyka, tak logicky nula bodov. ale zrejme aj zalezi aku a za kolko.
Odpovedať
Mame od Mspa uz asi 7 rokov, byvala aj vonku celorocne na dazdi a mraze a funguje. Teda my sme ju vyuzili poriadne. Stala asi 450€, odporucam. Samozrejme, ze klasicka "pevna virivka" je niekde inde.. Ale aj cena..
Odpovedať
@rosi47 tak ako sa to vezme ... Práveže v tej nafukovacej sa mi sedí oveľa lepšie, ako v tej normálnej ... Predsalen sedíš na mäkkom 🙂 Ale inak je to z môjho pohľadu len taký malý bazén ... Bublinky sú len pre efekt, nepomasírujú nič ... Takže je to o tom, čo od toho očakávaš ... Kúpili sme to pre decká, pre nich je to super ... 3-4 ročný si tam kľudne posedí sám a zahrá sa ... Vo veľkom bazéne s ním musíš byť vo vode aj ty ... Zároveň mne bohato stačí, keď si tam sadnem a otvorím si pivko 😄 Ale áno, máme ten LAY-Z spa tuším MIAMI ... Po 2 sezónach "spuchli" kraje, niečo sa tam posralo ... Vraj kvôli tomu, že som to mal na slnku, čo je zakázané ... Takže je to taký shit, ale funguje to aj naďalej, takže to neriešim ...
Odpovedať
@lubomird ved to, vsetko je to proste o financnych moznostiach, kto na to ma, tak nema problem kupit si riadnu virivku se vsim vsudy. my sme mali nafukovaciu a popravde ani sa velmi nevyuzivala, lebo to bolo take na nic 😄 take nijake proste.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?