Máte skúsenosť s obchodom Max-Fliz v Poľsku?

Ahojte, nemáte skúsenosti s týmto nákupným centrom-skladom v Poľsku? Našla som ho pred chvíľou, je tam nábytok, sanita, osvetlenie, doplnky a vraj v blízskosti aj podlahy, krby.... Dík :-)
Odpovedať
ahoj, nemam skusenosti, ale jedno je iste, ze vela polskych veci sa predava aj u nas, akurat su drahsie. ale aj tak je tu asi najviac haraburd z ciny... takze toho polska by som sa nebal. jediny problem snad so zarukou, resp. s pripadnou reklamaciou... takze tak :)
Odpovedať
No veď práve, ja som tiež nebola veľkým prívržencom Poľska, lenže ako to sledujem nemám chuť platiť o polovicu viac alebo aj raz toľko tu na Slovensku, keď je to isté, pár známych sa už tak nachytalo, a ušetrené euráče sa vždy zídu. :-D
Odpovedať
...jj...suhlasim - ja som kupila 2 velke krystal. lustre + 2 male krystal. bocne na stenu za cenu, ako keby som u nas kupila len ten isty jeden velky !!! - tak niet co riesit.... ...a vraj zaruky + servis funguje v ramci EU - neviem z vlastnych skusenosti, ale pocula som...aj na "Umyvacke riadu" sme to riesili - so zarukami...
Odpovedať
... a zabudla som - nabytok za presnu polovicu s dovozom az domov - nacuvali do dvora :-D - RedWhiteBlack...a jednanie =ochota -usmevy....
Odpovedať
...a mohli by ste mi niekto do IP poslat nazov toho obchodu pripaden web stranku?? dakujeem kraaaasne
Odpovedať
Ahoj Adriana.Chceš povedať že nábytok B-R-W oproti slovenským cenám je za polovicu?Pretože aj u nás to predávajú v každom meste...
Odpovedať
Ahoj Dodog - ano - netvrdim, ze uplne vsetke kusky, ale jeden stolik je o polovicu, druhy o 60% a terti len o 30%....ale ked som to scitala a podtrhla tak ano o polovicu...no a tie lustre - to bol sen! ...apropo - svojho casu som pracovala u cloveka, ktory predaval tovar z PL a mozem Vam tu zodpovedne prehlasit ze sme prihadzovali 100% - a niekedy aj viac - robila som tam prevadzkarku - takze som bola-jak sa hovori "v kuchyni"... Ja som z PO a surovo som sa predavacky v B-R-W spytala, jak je to mozne - no co-bola to zamestnankyna - dvihla plecia, ze ona to nevie vysvetlit... ...ved si pozri ich PL stranku - su tam aj ceny
Odpovedať
nica1107 - aku chces vlastne web-adress ?? na MaxFliz ?? ved niekedy ked sa zapnes na MS tak to tam hore klika... alebo si to vyGOOGLE...len daj za bodkou pl...ja som tak vsetko vypatrala ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?