Máte na povale nepotrebné starožitnosti?

Profilova fotka
ma niekto nejake stare veci na povale ktore chce vyhodit lebo sa mu to nepaci??? tu sa skontaktujte kto ma k tomu vztah a zveladte si svoje chalupy alebo domovy, ja mam osobme po mojich starich rodicoch a je v tom kus krasnej historie, dufam ze tato tema zaujme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem kolkych zaujme je tu vela ludi co miluju ikea style ;-) ale ja mam doma spalnu komplet po babicke, art deco ako vysite, cena na starozitnickom trhu by isla hadam aj cez 3000 eur :-D a podobne ideme zariadit aj obyvacku, zatial mame sedaciu supravu ... a teraz zhanam tapety textilne, damaskove a brokatove latky na zavesy a potahy ... a tak.
Odpovedať
aquabelle, pozru KARKI bodka sk - možno poznáš.
Odpovedať
Profilova fotka
stolverka diiiky, o tomto som nevedela, len ambiente a horus trade. ty stolverka, a dnes sa uz nenosi ze by mi poslali vzorkovnik? s ustrizkami tapiet a latok? samozrejme, zaplatila by som zan ...
Odpovedať
Profilova fotka
a nema niekto zaujem o "nadherne " starozitne ruciace jelene :-D alebo veliky krystalovy luster?
Odpovedať
...a ruciaci jelen s vodopadmi....pripadne milenci na plazi pri zapade slnka... nic???? :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
aquabelle, neviem, napíš im a možno sa dohodnete. Sú to velikánske a ťažké albumy.
Odpovedať
paci sa mi starozitny nabytok. momentalne zhanam pribornikovu skrinu a komodu do jedalne.
Odpovedať
Profilova fotka
katrin, pozerám, že máte krásne parkety, ja by som tiež také strašne chcela, ale namorené na tmavo. sme také mali u rodičov a to bola paráááááda x-) , krásne vŕzgali :-D mne sa síce páči aj štýl ikea, ale aj starožitné.
Odpovedať
Profilova fotka
pozrite aj http://www.modrastrecha.sk/forum/show... osobne mam rada aj ikeu, aj starozitnosti aj napr. kvalitne veci z 50-70. rokov ... zalezi, kam... zavalit panelakovy byt starozitnostami je rovnako hrozne ako nasukat do vidieckej usadlosti dyhovany nabytok z polska... :-p ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som chcela take drobnosti ako su sialky, maziare atd
Odpovedať
Profilova fotka
daj si inzerat do bazaru :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ja chodim slintat na ebay ... ta doprava keby nebola taka drahaaaaaaa ]-(
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?