Makita uhlova bruska 230mm - typ GA9030X01

Dobry den, rad by som sa informoval, ohladom uhlovej brusky, ktoru som si nachystal aj s kotucom a ked ju zapojim do elektriky, tak mi nejde, rozbehne sa a potom mi hned vyhodi istic, typ brusky je makita - 230mm - typ GA9030X01. viete kde, ako to nastavit?, pozeral som a neviem ze by tam bola nejaka prudova poistka, tak neviem, dakujem pekne.
Odpovedať
@siaba tato ma vykon 2400W, stale neviem kde by mohol byt problem a preco nejde...
Odpovedať
Profilova fotka
@jedine skus zapojit inde, idealne do istica 16A. Ak pojde, problem je v istici, obvode. Ak bude vyhadzovat aj ten, tak len servis.
Odpovedať
@mgx skusil som zapojit aj inde, mam 16A istice, cize neviem, kde by mohla byt chyba, bol som aj u suseda aj u neho to vyhodilo istic a flexa neisla...
Odpovedať
Profilova fotka
@jedine to znamena ze je v skrate. Ak je v zaruke tak servis, ak je mimo zaruky tak bud mimozarucna oprava alebo novy kus.
Odpovedať
@mgx diki, kupil som ju dnes 😄 cize budem reklamovat....
Odpovedať
Profilova fotka
nemusi byt nutne v skrate, moze mat prilis velky rozbehovy prud. Mam jednu pilu ktora robila presne to iste, kupil som obmedzovac rozbehoveho prudu, s tym to funguje.
Odpovedať
ak nemá soft štart, tak je to jasné.
Odpovedať
@siaba a ja mám psa, tzv. bojové plemeno, a predstav si, ešte nikoho nepohrýzol. asi to bude nejaký prezlečený ratlík.
Odpovedať
Profilova fotka
@siaba v ulovej bruske je iny typ motora ako v kompresore.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@jedine uhlíky si pozeral?
Odpovedať
take by som kupil aj 3 https://brusky.heureka.sk/makita-ga90...
Odpovedať
@santos950 Tebe ozaj j....e??? Na novej flexe "zodraté" uhlíky..No to si zase poradil odborník... 😴
Odpovedať
@jedine Pokiaľ ju máš novú /v záruke/ tak ju vráť, lebo máš na 100% poškodený "soft štart"-jemný rozbeh.. Nedávno som opravoval jednu flexu a mala presne tie príznaky ako píšeš..Vymenil sa vypínač komplet s rozbehom a flexa zvládla aj menší istič ako 16A...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?