Kedy vám plynári zapojili hodiny na odber plynu?

Ako dlho Vám trvalo, kým Vám prišli plynári dať hodiny - aby sa dal odoberať plyn ? My sme spísali všetky zmluvy. Do 10-tich dní mala prísť faktúra na zaplatenie prip. poplatku 6.500,-Sk. Po našich urgenciách prišla po mesiaci a pol. Zaplatili sme a teraz čakáme na pripojenie, ale známy mi povedal, že bez úplatku to trvá minimálne 4 mesiace :-p
Odpovedať
Profilova fotka
buhužial áno ]-(
Odpovedať
Elektrarne dosli na druhy den, plynari o 3 mesiace.
Odpovedať
ja som mala plynove hodiny cca za 5 pracovnych dni. predpokladam, ze ked je december, tak uz ich mas, ci sa mylim?
Odpovedať
Profilova fotka
tak aj nam dnes prisla zalohova faktura na 6 500,- a som zvedava kedy to pridu zapojit.Ale neponahlam,lebo zaciname stavat na jar. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj neviete co je v tom zaratane?
Odpovedať
a ako je to s elektrikou. Tiez tam maju zrejme nejaku zalohovu platbu a neviem kolko. Je v tom aj skrinka, alebo sa plati osobitne???
Odpovedať
Profilova fotka
elektrika neviem,to ideme riesit teraz. :-N
Odpovedať
no mi ideme len stavat a ziadali sme o tu pripojku na plyn , ale bolo tam, ze do 2 rokov je nutne pripojita to asi nestihneme, lebo ideme stavat svojpomocne a pomalsim tempom, podla toho na co budu peniaze a keby sme to nestihli do 2 rokov, tak by sme potom museli znova zaplatit 6500. Tak sme im tu zmluvu vypovedali.Ked budeme potrebovat, tak poziadame
Odpovedať
neviem ako kde, ale ja som podpisal zmluvu, do 5 dni prisla faktura a pripojku som mal zrealizovanu skor ako som stihol zaplatit, urcite to bolo do tyzdna.. podotykam ze bez znamosti a bez uplatku, este boli chlapi ochotni a potiahli mi to presne podla projektu 20 m na moj vlastny pozemok. S elektrikarmi sa to taha uz od jari, stale nieco nie je alebo nevyhovuje ]-( ]-( hruba stavba hotova, a bez elektriky... este ze mam ochotneho suseda |-| |-|
Odpovedať
Profilova fotka
my sa tiez dotahujeme s elektrikarmi.. Uz mame krov hotovy, pol roka zaplateny poplatok a nic.. ale sam ten pracovnik nam povedal, ze za tym si treba chodit a otravovat.. tiez sme tahali od susedov elektriku... a co sa tyka plynu, v lete prisiel prisiel od nich pracovnik k nam domov, ze sa chce dohodnut, kedy potrebujeme plynovu pripojku a dohodli sme sa s nim, ze aby na jar prisiel, tak som zvedava ci naozaj pride...
Odpovedať
Ja som šiel na plynárne (do TT) vybavil som všetky papire a povedali mi, že až keď zaplatím poplatok 6.500,- Sk tak mi prídu dať hodiny. Ešte ten deň som to na pošte zaplatil a za 4 dni som už mal hodiny namontované.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?