Je v Bratislave kontajner na zber šatstva na charitu?

Profilova fotka
Ahojte, vzhladom k stahovaniu by som rada venovala nejake oblecenie na charitu. Neviete mi poradit, je niekde v Bratislave zberny kontajner? V Prahe som sa s tym bezne stretavala ale tu v Ba som zatial na nic take nenarazila.....vopred dakujem za pomoc
Odpovedať
Janka, skus Katolicku charitu, tiež sme nad tym uvažovali, ale vyžadovali potvrdenie od čistiarne, nestačilo potvrdiť, že veci su čiste a oprane (to je predsa samozrejmé..., nik predsa nebude darovávať špinavé veci), čistiareň jedného kabáta stojí okolo 200 Sk, mali sme ich 5, tak sme ich zaniesli priamo do útulku škoda že u nás nie sú zberné kontajneri.
Odpovedať
No, v mam pocit, ze v BA nikto ziadne saty nepotrebuje. My sme obisli utulok pre bezdomovcov, ti povedali, ze chcu len muzske veci, zenske nepotrebuju, katolicka charita nas tiez poslala kade-lahsie a poradili nam, ze v Dubravke je domov pre matky s detmi a tam si tie saty radi vzali. A pritom to boli veci tak rok nosene a v celku este pekne...
Odpovedať
Profilova fotka
kocky je to uz zo dva roky spat, mozno aj viac, co sme posielali saty do Zakoviec, tam su bezdomovci, matky s detmi, prepusteni vazni je to pomerne velka komunita a v tom case boli vdacni za akekolvek pouzitelne satsvo http://www.ikv.sk/dmm.phtml?id3=37079...
Odpovedať
my sme na strednej zbierali šaty a hračky pre domov v Ovsišti v Petržalke. bývajú tam týrané matky s deťmi. ale neviem kde presne v Ovsišti sa náchadzajú.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?