Aký je to pavúk?

30. mar 2021291
  • @karol6777  vacsi ako dlaň chlapa ? To hadam nie ved za život som takého veľkého pavúka na Slovensku nikdy nevidel

• @karoli12  nemám zrovna veľkú dlaň ale telo s nohami mal väčšie ako moja dlaň 😃 doteraz som ani ja nič takéto nevidel ... len teraz posledný rok čo sme sa presťahovali do nového RD tak tu po pozemku behajú hlavne večer alebo skoro ráno ...

• Aký je to druh pavúka veľkosť cca 4cm..

• Sponzor fóra
  • @qwerty81  pre boha to je najjedovatejsi pavúk na Slovensku (niekde sa píše že aj v Európe) okamžite odchytiti a zaniesť ďalej do prírody.

• Strehun skvrnity - je to najvacsi nas pavuk, zakonom chraneny. Mam fobiu z pavukov, ale tohto by som chcel raz vidiet nazivo.

• No co ti poviem na odpadnutie 🙂

• Dobry večer , viete mi poradiť čo je toto za pavúka, hľadal som ale nejak sa mi nedarí . Ďakujem

• @stefan_chudy  Je to klasický Križiak obyčajný.

• @nikuska315  Je to určite Strehúň škvrnitý, samec a vyzerá dosť vyhladovaný

• @ivka_ivuska  samec Strehúňa skvrniteho a bohužiaľ po smrti....

• @andrad  vyzerá to na pradiara obávaného

• @matoztt  samec Strehúňa skvrniteho

• @kejsix  samica kutnika tmavého

• @chrobak7  🤦 šak to je strehúň škvrnitý

• @pablo8858  skaliarka

• Sponzor fóra
  • Čaute. Skúsim oživiť starú tému. Našiel som pavúka na povale. Pavučinku vytvára ako snovacka. Identifikovať ho neviem. Zle sa fotí lebo je dosť plachý na svetlo. Vždy zalezie do škáry betónu. Veľkosť asi 8mm veľké brucho do cervena. Priložím fotku. No zle je vidieť.

• @miros15  To bude Meta temnostná (Meta menardi)

• Ahojte, dom sme uz 3x dali striekať v priebehu pol roka proti pavúkom. A stále sa tam objavujú. Ja som už zúfalá. A uvažujem normálne nad predajom domu.

• Tu je 1 zachytený v plnej kráse

• @ivka_hudakova  To je Kútnik domový oni sa prirodzene nachádzajú v dome...

• @ivka_hudakova  Hej a mala by si sa presťahovať do Grónska, tam nežije takmer žiadny hmyz a ine zvery, čo by ti vadili. 🤔 😵

• Normalka 8 nohy pavúk 🤣

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Akú dlažbu vybrať k historickým objektom?
    Archív článkov od partnerov