Ako riešiť sušenie prádla vonku v byte bez balkóna?

Pred nedavnom sme menili okna a museli sme zrusit snury na pradlo z okna. Zatial susim pradlo na skladacom susiaku, ale chcela by som znovu susit pradlo vonku. Mate s tym niekto skusenosti, ako namontovat takyto susiak z okna? Dakujem za rady.
Odpovedať
alda: nebo si pořiďte ten zavinovací do koupelny ;-)
Odpovedať
dik kacka, ale do kupelni by sa nam nezmestil, pretoze tam mame sprchovy kut a pradlo chcem susit aspon v lete vonku.
Odpovedať
my nemame balkon, tak pradlo vyvesiam na susiak a zanesiem pred bytovku ;-) ked nahodou ideme prec a pradlo zabudnem schovat a zacne prsat, dobre susedky mi ho schovaju do vestibulu :-D
Odpovedať
Ahojky, my máme taky byt bez balkonu a já to řeším tak, že suším vevnitř na sušáku a jak je venku pěkně, tak otevřu okno a sušák dám pod něj, ať na něj aspoň trochu svítí sluníčko. Jinak to nejde... Nám taky měnili okna a taky nám ten sušák zrušili, protože ten starý byl namontovaný přímo na dřevěný rám. Teď mám plastová okna, takže to nejde. Ale sousedka vedle to vyřešila tak, že ten nový sušák má namontovaný na špaletách (zdi kolem oken). Ale nevím, jestli to má svou výrobu nebo jí to dělala firma... Já myslím, že snad jsou firmy, co vyrábí sušáky na okna, ne? Tak se zkus Aldo podívat ne internet. Já myslím, že bys snad něco mohla najít. Jinak už ti pak zbývá jenom sušička na prádlo... ;-)
Odpovedať
Luciferka, tak to mas super susedky :-) , my sme sa len nedavno nastahovali a este tu ludi velmi nepoznam. Inak niektori susedia susia pradlo pred panelakom, maju tam natahane snury, ale to len vacsinou v sobotu, v nedelu, ked su doma, aby na pradlo videli. Ja periem vacsinou cez tyzden, takze pradlo by som nemohla nechat vonku len tak bez dozoru, bolo by to dost riskantne. Alcar, dik za tip, popozeram na internete, mozno nieco objavim, zatial budem susit na susiaku pri otvorenom okne :-).
Odpovedať
Ahojky, tak já musím sušit taky v koupelně :-( ale většinou je to venku na zahrádce u tchýně ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Plastova okna jsme si nechali dat pred lety, ted se delaji houfne po celem panelaku a v projektu jsou i susaky u oken, tak se ho snad zas konecne dockam :) Zatim susim na skladacim susaku, coz je u plen docela opruz, kdyz je mam roztahane denodenne, ale pred rekonstrukci jsem je zacala davat na drzovku za vytah na susaku - a vybor nema ani nic proti tomu, aby se tam natahly snury. Okno tam muze byt otevrene nonstop a pradlo kupodivu voni venkem :)
Odpovedať
jedna moznost je kupit susicku, alebo potom nechat si u odbornika urobit nove drziaky na snury na okno.. moji rodicia tiez nemaju balkon, a riesili to novou konstrukciou drziakov a zase susia na okne.. vonku ususene pradlo je najvonavejsie.. a stoji to nic oproti susicke pradla
Odpovedať
ja tiež musím sušiť vnútri a tiež dávam pod okno.... Ale ak periem obliečky ,je to dosť obtiažne... Už nech máme dom ,nech môže msušiť vonku... veDˇtá vôňa... x-) x-)
Odpovedať
Sušička ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
susim na susaku
Odpovedať
A nebo existujou sušáky nad vanu. 270 Kč.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nemam vanu :-D :-D :-D
Odpovedať
Ale budeš ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
já mám normální skládací sušák a ten dávám většinou na chodbu (je tam okno a chodbu máme společnou ještě s jedním bytem). Pokud suším drahé věci (cyklistické kalhoty, dresy, moira, polartec....) tak to dám radši do ložnice, ale to se tam moc nehnem :-| Naštěstí tyhle věci rychle schnou
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?