Menu Forum

Ako na podvodníkov v stavebníctve?

18. feb 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
elue
Registrovala sa 18. februára 2013 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1 príspevok. Okres Malacky.
fotoportrét
fotoportrét
elue
Registrovala sa 18. februára 2013 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1 príspevok. Okres Malacky.
 hľadám ľudí, ktorí boli podvedení novým typom "podnikateľa" v stavebných službách. Takýto "podnikateľ" podniká ako SĽUBOTECHNA, teda štýlom, že nikto Vám nemôže zabezpečiť viac, ako Vám on vie sľúbiť. Šablóna "podnikania" je taká, že príde, sľúbi, prevezme zálohu a zľahla zem. Ten môj ešte začal aj s "navážaním materiálu, čo bol stavebný odpad z nejakej skládky a dokonca vykopal aj jamu. Ale bývajú rôzne variácie SĽUBOTECHNY, niektorí dovezú trebárs štrk alebo staré tehly alebo čo ja viem čo, alebo zafušujú do nejakej odbornej oblasti, ktorú úplne sprasia.. Dokonca sa spisuje aj Zmluva o dielo, ale je to jeho formulár s jeho textami, ani Pámboch sa v tom nevyzná. Neplatí dane, odvody, ak si pozýva spolupracovníkov, ani tých nevypláca.
Po dvoch rokoch doťahovania po úradoch a policajtoch máme civilný súd, "podnikateľ" je nepriestrelný a cíti sa "šikanovaný a nevinný", vyhráža sa, že sa bude sťažovať v Štrasburgu na Európskom súd pre ľudské práva, lebo som zverejnila na internete, že je hajzel a chuj.
Hľadám podobne postihnutých ľudí s nejakými účinnými radami, ako zmáknuť hajzla na súde.
ďakujem Vám priatelia, že mi poradíte a ak ste sa s niečím podobným stretli( to bude asi slovensko-český endemit), tak úprimnú sústrasť
18. feb 2013 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok