Indukčná panvica na lievance

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, vie mi niekto poradit kde kupim panvicu na lievance ktora mi pojde na indukcii? Nasla som najlacnejsiu za 7OEuro a to je strasne vela... Chcela by som tak do 3OE Dakujem
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
http://www.4econ.sk/renberg-panvica-n...
Odpovedať
@johnyfly1 viem ze neskoro, ale mozno to, pomoze aj inym. Kupilamsom si taku, robila na klasike elektrickej. Hned pri prvom raze sa mi vsetko pripalilo, panvicu celumprepalilo, ze bolo v strede kolecko tmavsie. Nastvana som tomodlozila, drhla primumyvani.... a potom som sadla a hladal na internete, ci to len je moja smejd, .... a zistila som, ze aj original to robi a dokonca to tak ma byt ! Je je to jej vlastnost, a ma sa len utriet servitkou, naolejickovat...a neviem co, ci mam este aj speci puder na prdelku kupit :)) Takze za mna nie, vratila som sa ku kameninovej (ciernej), alebo kontaktny gril
Odpovedať
K panvicke na lievance. Ja som ju osobne nepochopila . Este na vareni na ZS sme na nej robili volske oka. Ano, boli pekne tvarom, ale musela som tam dat vela oleja, aby isli pekne von. Inak som ci vyskrabovala a mala prazenicu... Rovnako aj lievance. Skusala som to (zdedila som s bytom peknu, teflonovu), ale bud som musela dat vela oleja, alebo sa nejako prilepili...neviem ci vo vnutri, alebo medzi koleckami...v kazdom pripade som ju amla celu od cesta, z doliek som skoro robila rumove gulky.... letela z domu :). Tak za mna redsej kupim ten banan krajac, to mi aspon usetri 20 pohybov nozikom :)))
Odpovedať
Dievčatá, viete aké je tajomstvo na "lievancovú panvicu", tiež sa mi stalo pár x to, že mi to celé horelo,v strede po krajoch....teflónová panvica bola ešte horšia ako tá po starej mame - smaltovaná, nervy zakaždým..... Prvá vec, doteraz som ich robila na plyne, na jednom z horákov je vždy "platňa" - to je recept na úspech, pri lievancovej panvici! Ak je táto platňa riadne nahriata, teplo je rovnomerné pod celou panvicou a krásne sa pečú a nič nehorí! To isté platí pri teflónovej panvici. A po pravde z mojej skúsenosti, radšej si kúpim panvicu z okami, ako formičky. Horšie je, ze onedlho prejdem na indukciu, to bude zábava.... :D
Odpovedať
@zuzka60 ja som si kupil toho de buyera a spom spokojny...steaky sa pecu jedna radost :-)
Odpovedať
@johnyfly1 Neverím..daj ochutnať aj nám :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@technik007 poslem ti postou? :-D
Odpovedať
@johnyfly1 Radšej kuriérom...Je rýchlejší...Čítam že aj Ty vieš od čoho muchu kapú??? :-) :-) :-) :-) ;-)
Odpovedať
@johnyfly1 tak fajn :) mna ten hnedy flak irituje :D
Odpovedať
@rs_nina no, mne to nefungovalo na nicom :) ...a uz tu vyzeram ako nanic kucharka , vsetko mi prihara :D:D:D
Odpovedať
@technik007 ze co? :-D
Odpovedať
@zuzka60 tak ono to bude casom az cierne ved predsa je to len ocel...olejom sa to vytiera preto aby nezhrdzavela...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aj ja mam taku panvicu a som snou maximalne spokojna..
Odpovedať
@johnyfly1 Máš rád steaky ako ja...aj ja viem od čoho "muchy kapú".... :-) :-)
Odpovedať
@johnyfly1 ja viem... ale nevyhovuije mi to :) okrem toho pali, je tazka... no ofrflala som ju:X ale tak aspon su aj ine skusenosti ;) dobru chut! ja steaky milujem, riesim to inak
Odpovedať
@zuzka60 tazka je a brutalne :-D a mna ta rucka nepali ale tak ja robim steak a ten je hotovy do 10min takze sa to moc nenahreje :)
Odpovedať
@technik007 musim ist kupit volake maso uz dlho som nemal :-D
Odpovedať
@johnyfly1 :D :D
Odpovedať
@zuzka60 ale, vsak neboj sa , aj mne ich zopaaaaar prihorelo... :D ale casom - teda skusenostami a vyladenim receptu, je to uz malina ;) :)
Odpovedať
@johnyfly1 Musím Ťa nasledovať čo najskôr... :-p :-p :-N :-N :-N
Odpovedať
@technik007 ake davas maso?
Odpovedať
@johnyfly1 Pekne odležané mäso-falošná sviečková :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
@technik007 ja kupujem nizku roztenku...21dni odlezanu..od sokolova...maju aj vysoku ale nizka sa mi zdala lepsia...:)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?