DeLonghi kúpený cez eshop - zjavne používaný

Profilova fotka
Ahojte, chcem sa spytat ci uz niekto mal takyto pripad ako ja. Kupila som si kavovar DeLonghi cez Lacne-nakupy.sk a prisiel mi zjavne pouzity. Tzn. kava bola na nom rozsipana a aj jedna-dve skvrny od kavy na nom boli. Proste zjavne pouzity. Samozrejme som sa stazovala ale bolo mi povedane ze DeLonghi firma skusa svoje kavovary za plnej prevadzky a nemusim sa bat, ten moj kavovar bol pouzity na tieto ucely. Co by mi nevadilo ale mam tomu verit? Cena je bezkonkurencna....dakujem za vase komenty. Danka
Odpovedať
mylsim ze ti predali taky, co niekto vratil....
Odpovedať
Ak by si kupovala kávovar za 10 000 €, pochopil by som, ale v prípade štandardných kávovarov pri velkoobjemovej výrobe je to smiešna výhovorka. Neverím tomu, že DeLonghi skúša svoje kávovary pred predajom :-) A hlavne, ak táto informácia nie je uvedená v záručnom liste, určite by som ho vrátil.
Odpovedať
Profilova fotka
Je to sice jiny spotrebic, ale mycka nam prisla take pouzita, pry vyrobce tez zkousi... Ale je fakt, ze kavovar byl teda uplne novy...Pokud se jedna o kavovar na domaci pouziti v cene treba 2tis, tak pochybuju, ze by vyrobce vsechny zkousel a chtela bych vymenu, pokud je to kavovar za 20 tis, tak bych vyzkouseni ze strany vyrobce chapala...
Odpovedať
kupovala som kávovar normálne v kamennom obchode a tiež boli zvyšky kávy, ale v návode bolo upozornenie, že sa tam môžu nachádzať zvyšky kávy, nakoľko prístroj je výrobcom preskúšaný
Odpovedať
Profilova fotka
No neviem. Ja som kupoval delonghi v datart a bol uplne cistucky...
Odpovedať
@danca6 Pises: lacne nakupy, cena bezkonkurencna... Co si myslis, ze je to len tak? Ved niekde tie vratky z eshopov musia upratat, nie? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
tiez som v nejakom navode citala, ze sa mozu najst zbytky kavy, znamky pouzitia atd... je to zo skusania vyrobku pred predajom. Ja tomu verim. Myslim ze prave tie vratene davaju skor do pucu, aby vyzerali nepouzito...
Odpovedať
Ja som nemala ziaden spotrebic "pouzity" a uz vobec nie kavovar, urcite sa neskusaju, kto by to stihal???? vo vyrobe??? blbost
Odpovedať
Ked predavaju zjavne pod cenu, tak predpokladam, ze sa jedna o pristroje,ktore boli pouzivane ako predvadzacie modely,alebo vratene od zakaznikov. Tiez neverim, ze by na kazdom jednov vyrobku co predaju urobili na skusku jednu kavicku. To by potrebovali zamestnat o dost ludi navyse, co si dnes ziadna firma nedovoli
Odpovedať
stále máš možnosť ho do 7 dní bez udania dôvodu vrátiť
Odpovedať
Profilova fotka
v prvom rade by som ho najprv vyskúšal, či vôbec funguje a akú kávu robí, ak bude všetko v poriadku tak nemáš čo riešiť, záruka beží a kávovar kávičkuje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.... dakujem za vsetky prispevky....kavovar funguje, nie je ziadna zavada......neviem teda v com by mohla byt zavada (kedze bol pouzity a vrateny?? alebo bol skusany??)....neviem to posudit kedze si na kavu zatial zvykam....neviem ako ma chutit....pakovy kavovar som este nemala takze ta kava je pre mna silna....no casom....ak mate chut vratit tovar ktory ste si objednali lebo je pouzity, len do toho!! ja by som pri inych vyrobkoch urcite pristupila k vrateniu.....v mojom pripade ci to uz bolo skusane raz alebo viac krat sa nedozviem....zatial som ho nevratila lebo vyzera ze je OK a nic mu nie je :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?