Čistenie nerezových hrncov

Mam supravu nerezovych hrncov. Varime na plyne, takze z vonajsej casti hrnce pomaly tmavnu. Donedavna stacil na cistenie tekuty Cif, ale ako su hrnce starsie, Cif uz nepomaha. Viete m poradit, cim vycistit hrnce,aby boli znovu pekne?
Odpovedať
Tescoma predava vlastny cistic na nerezove hrnce.
Odpovedať
Asi nemas umyvacku, zober ich umyt do umyvacky ku kamaratke, budu ako nove.
Odpovedať
Profilova fotka
Clinox - názov čistiaceho prostriedku na nerezový riad TESCOMA
Odpovedať
Dakujem fonik, uz som si to vygooglila. Dostat to aj v beznych drogeriach?
Odpovedať
@zuzka4444 Zail,nik v mojom okoli umyvacku nema... Umyvacka umyje do cista tie zaciernene dna hrncov od plynu??? Pouvazujem, dik za tip.
Odpovedať
@zuzka4444 V beznych drogeriach som to zatial nevidela. Ja som to kupila priamo v predajni tescoma. Maju vsak aj eshop: http://eshop.tescoma.sk/organizacia-a... Ja by som skusila este sodu bikarbonu a kefku.
Odpovedať
uviedla som zle meno ;o(
Odpovedať
@majki555 umývačka ich fakt umyje.Moje 16ročné hrnce varia iba na plyne a aodkedy mám umývačku sú ako nové.Trvalo im to však asi tak 3 umytia kým sa krásne vyčistili
Odpovedať
Teda ja mam tiez Tescoma hrnce tie s tym hrubym dnom, tiez varim na plyne ale neviem o com tu hovorite. To mate cierne zvonku ci z vnutra?
Odpovedať
@vankusik29 Zvonku,dno zaciernieva od ohna. Ake stare mas tie hrnce? Ale robi sa to skor na hrncoch, ktore casto pouzivas. U nas sa vari denne. Uz mam druhu supravu nerez.hrncov, prve 2-3 roky to je este ciste a da sa to pekne umyt Cifom. Ale neskor zacnu dna od ohna postupne hnednut,kedy uz bezne cist.prostriedky nepomahaju.
Odpovedať
majki555 @ umyvacka urcite pomoze....jednu doma mame:)
Odpovedať
@majki555 ja uz ani nepamatam ake su moje hrnce stare, priblizne 10 rokov, Tescoma Tulip sa tusim volaju, a nie je to cernenie sposobene tym, ze varis na vacsom plameni nez je priemer hrnca? Ja som nieco podobne videla len na tych lacnych akoze nerezovych hrncoch ale to bolo take zafarbenie az do fialova. Moje hrnce su ako nove stale umyvam normalne hubkou a jarou.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@vankusik29 Su to hrnce Tescoma, az take lacne neboli :-| S tym ohnom je to mozne...ale aj tak by som ich rada vycistila...len najst vhodny pripravok. Nasla som doma nejaky pripravok na nerezove plochy,trochu to pustilo. Budem musiet opakovat castejsie,snad pomoze. Skusim este pozriet v beznych predajniach ten Clinox.Nasla som ho iba eschopoch,kde postovne je 2x drahsie,ako samotny pripravok ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@majki555 ten tescomacky je fajn, ja ich teda bezne mam cierne od spodu a clinoxom som ich cistila skor vynimocne, ale boli fakt dost hnusne a pustilo to... a teraz..... no, umyvam v umyvacke.... a je pravda, ze clinox som uz asi tri roky nepouzila a na hrnce sa da pozerat.... s vynimkou panvice - ale ked tak rozmyslam, tak ta v umyvacke az tak casto ako hrnce nebyva..... za mna ten tescomacky cistic, rozhodne :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
BRILLO akokeby dratenky napustene ruzovou ....
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?