Uzemnoplanovacia info - treba dat vediet majitelom?

Ahojte, mam vyhliadnutych par parciel a samozrejme asi ako vsetci co staviate alebo sa chystate chcem si zistit z obecneho uradu ci by sa na nich mohlo stavat. Treba ale dat toto vediet majitelom uz teraz? Kupovat ideme tak cca o 3 - 4 mesiace. Ak si to len nezavisle chcem overit musim na to upozornit majitelov ze sa informujem na urade ohladom cisla parciel ktorych su oni vlastnikmi?
Odpovedať
Vyskusaj appku GPS Kataster. Troska krkolomna (ako vsetko od statnej spravy),ale myslim, ze potrebne info tam najde. Zistis tam cislo parcele, kto ju vlastni atd, atd.
Odpovedať
@frantisekca Ano, mozem kuknit ja chodim ohladom info na katasralnu mapu cisla parciel viem, len ci by bolo korektne oznamit aj majitelom ze sa informujem ci na ich parcelach moze nieco vzniknut alebo si to len poslem a nic im nepoviem
Odpovedať
@stavbar789 nebolo by lepšie sa najprv opýtať majiteľov, či by ti to predali? A žiadosť o UPI ti moze SU dať na akúkoľvek parcelu, nemusíš o tom majiteľov informovať. Len teda mi príde divné, že sa ideš pýtať na niečo, čo nie je na predaj.
Odpovedať
@akvi tak ja sa chcem na uradoch informovat o parcelach ktore su na trhu, takze pytat sa ci to chcu predat sa ich nebudem Pre mna to je podstatna vec este pred kupou ci sa tam da stavat v ramci uzemneho planu To si kde vycitala ze sa pytam na nieco co nieje na predaj, ze som pisal ze mam vyhliadnute?
Odpovedať
@stavbar789 tak som ta zle pochopila. Tak beriem späť. A samozrejme to, že si to chceš zistiť pred kúpou je úplne v poriadku.
Odpovedať
Profilova fotka
jasné, najlepšia je informovanosť popredu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?