Je niekto kto vybaví všetky papierovačky pri stavbe?

dobry den, rad by som poziadal o radu. mame pozemok, projekt rodinneho domu aj so stavebnym povolenim. chceli by sme dom uz zacat stavat, len nemame cas na vybehavanie pripojok. na kluc by nas to vyslo zbytocne vela, preto sa snazime najst iny sposob. mame uz aj firmu na realizaciu hrubej stavby, ale ta bez elektriky a vody nemoze zacat. cize treba vybavit elektricku pripojku - studna je na pozemku, takze potom uz len cerpadlo a moze sa stavat. no ale po hrubej stavbe je nutne zistit a vybavit kopec dalsich veci a pripojok a dokoncit dom. chcem len vediet ci ma niekto skusenosti, ci existuje akysi stavbyveduci, ktori by bol dobre financne ohodnoteny, vsetko vedel zabezpecit, dostane splnomocnenie, vsetko vybeha a vybavi. dakujem za reakcie.
Odpovedať
co potrebujes zohnat si cloveka ktory robi "inziniering" najlepsie je zohnat si ho priamo z miesta kde stavias, vacsinou uz maju kontakty a znamosti na tych spravnych miestach a jednoducho dokazu vybavit co zo zaciatku vyzera aj nemozne :-)
Odpovedať
ty máš stav.povolenie a nemáš prípojky?ved to sa predkladá(tie vyjadrenia el.,vodarov,plynárov)ešte pred vybavenim st.pov.či sa mylim?
Odpovedať
poznáte niekoho spoľahlivého na "inžiniering" v okolí Bratislavy? Koľko stojí takáto služba?
Odpovedať
v okolí BA poznám, my sme to dávali robiť jednej firme a bolo to tip top, kedže robia iba to, tak aj poznajú všetkých kde treba :-) poslal som do IP
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?