Ake mate momentalne skusenosti s 90% financovanim?

Zobraz úvodný príspevok
Dobry den, chcem sa len informovat ake mate momentalne skusenosti s 90% financovanim hypoteky na dom?
Odpovedať
1
6
7
@fenix8 Tupec, blbec, decko...to su take prispevky, ze tazko sa na to reaguje. Ako vravim pockam si na tvoje velke myslienky (tvoj cas urcite este len pride) a ked pridu potom sa budeme moct zase na chvilu bavit o nieco konkretnom. A ze nechapem otazke? Toto bola tvoja otazka: "Ake mate momentalne skusenosti s 90% financovanim?" Tak aby som ti odpovedal...mam dobre skusenosti. Tvoja otazka je vyborna, ak mozes odpust mi moje komentare. Uz neodpisujem do tejto skvelej temy, pride dalsia podobna urcite.
Odpovedať
@knedlik82 pochopil si tej otázke presne tak ako je úroveň tvojich príspevkov ;-) problem je v tom že také indivíduá ako ty majú potrebu len poučovať druhých a ešte si myslia ako vedia aj keď nič nevedia bohužiaľ len traja ľudia reagovali na to na čo som sa pýtal a pochopili tomu a cez správy sme podiskutovali ale bohužiaľ ty si mimo maj sa ;-)
Odpovedať
@knedlik82 Teraz som si precital aj komentar na adresu @andreah25 a fakt ty si poriadne chora hlava sa daj liecit chlapce lebo takeho debilka by tu nemali ani pustat. Vies ked niekoho ta praca fakt bavi a vie pomoct ludom preco by nemal mat pozitivne hodnotenia len preto ze ty si chudak a robis volaku podradnu pracu kde si ta vobec necenia? Si mimo a uz bud radsej ticho lebo kazdym dalsim komentarom tu zo seba robis len vacsieho blbca ako si bol na zaciatku ;-)
Odpovedať
@dexter89 minimalne mam o demografii taku sajnu ze viem aky je rozdiel medzi zivonarodeny a prirodzeny prirastok. Alebo si zabudol ze ludia aj umieraju? To cislo potvrdzuje aj tvoj oblubeny ŠU: V priebehu 1. až 3. štvrťroka 2019 sa začala výstavba 14 991 bytov a dokončených bolo 13 370 bytov. Teda za minuly rok to bude medzi 17826-19988. Plus este este domy. ;-) Mas ine cislo?
Odpovedať
Profilova fotka
@svetlo1 no dobre ale iste uznas, že rozdiel medzi desiatkami, a stovkami vs. desattisice tu je, takze si sa sekol. :-) Umrtnost nema na vplyv s nehnutelnostami moc vplyv, nakolko dôchodcovia nehnutelnosti moc nekupuju a nastastie nepatrime medzi krajiny tretieho sveta, takže dojčenska umrtnosť a umrtnosť do 30 roku života je naozaj malá...
Odpovedať
@dexter89 stale hovoris k niecom inom. Ano 57639 sa narodilo ale 54293 ludi zomrelo. Teda pribudlo 3346ludi. Uznavam viac ako desiatky ale ak na dvoch ludi pripadne jeden byt tak to pokryje 8% z postavenych bytov. Par sa ich zbura ale asi to nebude 92% bytov co sa postavia? A druhu cast som nepochopil uz vobec. Ako nema vplyv?? Ved ked 54293 ludi zomrie tak sa uvolni cca 27000 bytov. Kde sa moze nastahovat 54293 zivonarodenych ludi. (Teoreticky! +-) Vies o tom ze byt si do hrobu nevezmes, vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@svetlo1 aha sice hej mas pravdu ja som zabudol na fakt, že aj dedením sa nadobúdajú byty :-D Tak sorry no uz som pochopil ako to myslis v podstate to dava logiku, akurat druha vec je potom technicky stav, že väčšina tych starych nehnutelnosti (domov aj bytov) povedzme po tych "zosnulych" uz treba burat lebo po tych desiatkach rokoch to ani nezrekoonstruujes... Ale uznavam ze sme sa zo zaciatku nepochopili, resp. ja som to moc nepochopil ...
Odpovedať
1
6
7
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?