Utierka na lesklý nábytok

Dobrý deň. Prosim poraďte utierku na lesklý nábytok - kuchynska leskla linka, TV zostáva, TV stolík a aj niečo na lesklý obklad. Hľadala som v drogérii ale nenasla som. A skoro všade bolo ze nevhodné na leštený nábytok. Dakujeeem
Odpovedať
Profilova fotka
Žena kúpila takú úplne klasickú mikrovláknovú rukavicu a k tomu nejaký špeci sprej.
Odpovedať
kupujem v 101 drogerii tieto utieky, su skvele aj na sklo a zrkadla, ked ich namocis a poriadne vyzmykas, netreba po zaschnuti povrchu ani lestit
Odpovedať
Ja som citala o tejto zazracnej handricke. Nemam ju este, neviem ohodnotit.
Odpovedať
@ciaaa ďakujem krásne, o tejto som citala aj ja 🙂 lebo jedna pani mi dala typ ale jedna handra stojí 20e a jedna by mi nestačila 😂😂😂
Odpovedať
@gemini06 ďakujem za typ 🙂 vyzerá dobre, ukladám a určite ju vyskúšam
Odpovedať
@wewerka0210 ja mam takúto obyčajnú veselú z jednoty. Linku aj varnú dosku ale umývam hubkou tou hladkou stranou a cifom do kuchyne v spreji. Handričkou iba leštím a za mňa super 👍
Odpovedať
Ja používam handričku na sklo od spoločnosti greenway.. stojí 7.70€.. používa sa iba s čistou vodou.. Keď je znečistená..preprat v jadrovom mydle..v rukách.. Pri správnom používaní by mala vydržať 2 roky Ja som zatiaľ spokojná
Odpovedať
Profilova fotka
Tieto greenway produkty aj u nás doma teraz fičia. Akože som si nemyslel, že kus handričky bude nejak odlišný, ale ozaj stojí za vyskúšanie.
Odpovedať
Profilova fotka
ono niekedy aj cim viac clovek spekuluje, ze cim by nabytok tak umyl a utrel tym to byva niekedy horsie 🙂
Odpovedať
@wewerka0210 kde je cena 20€ Ved stoji nieco cez 2€ 😉
Odpovedať
@ciaaa na inú handru mi dala typ, ktorá stojí 20 e a k tomu aj speci prostriedok za cca 30. Nie ta o ktorej píšete. Preto som zisťovala nejakevibe, lacnejšie 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
No u nás je tiež lesklý nábytok a nevšimol som si, že by manželka používala niečo špeciálneho. Kupuje klasické švédske utierky a je vystarané
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?