Pumpicka na dreze

Máte prosím vas na dreze pumpicku na saponat? Ja zvažujem, ale jedine miesto kam sa dá dať je vľavo dolu. Aké s tým máte skúsenosti kto má takú a či to nezavadzia? Vďaka za radu
Odpovedať
@natalka_goralka Nemám pumpičku ale takéto nádobky Som s nimi spokojná
Odpovedať
@jana85946 to je pekné riešenie. A odkiaľ ak sa smiem spýtať?
Odpovedať
Ja to mám presne hore opačne ,ako ty chceš by som to nie ,podla mňa si človek na tom móže ublížiť aj zavadzať to bude,kuk na jar penovú s pumpičkou.
Odpovedať
@marta2610 toho sa presne bojím. Asi to predsa len nechám tak a nedám si to. Vďaka za nazor
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Pumpicku by som už nechcela,najprv nadšenie, wow aká super vec.... za 2 roky sme vymenili už 3. Kazia sa, aj keď neboli najlacnejšie. Teraz do domu už nedám
Odpovedať
My to máme takto, mám aj jar, takže keby som to tam nemala ani by mi to nechýbalo.
Odpovedať
@natalka_goralka Preco to chcete davat do drezu? nieje jednoduchsie to osadit do pracovnej dosky vpravo hore oproti baterii?
Odpovedať
@natalka_goralka môj názor je, že na tom mieste ti to bude zavadzať. A tú dieru už ničím nezaplátaš. Práve prerábame, drez bez odkvapkavacej plochy a aj bez pumpičky,ani som o nej neuvažovala.
Odpovedať
Profilova fotka
Tiez si myslim ze to tam bude velmi zavadzat. Ja mam takyto davkovac z tescomy polozeny hned za drezom na doske. Je pravda ze tym ako tam davam mokru spongiu tak je okolo neho stale nejaka voda ale tak kto je zvyknuty utierat kuch. dosku kazdy den s tym nebude mat problem...
Odpovedať
@natalka_goralka ako pise @sp4jo, v tomto konkretnom pripade by som ju osadila vpravo hore do dosky
Odpovedať
Profilova fotka
@natalka_goralka ja to.mam tak ako chces ty ale mam aj droteny okapavac a nezavadzia nam to.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@natalka_goralka ja mam v dreze a je to lepsie ako na doske lebo “voda”. Pouzivam roky saponat feel eco, je naj.
Odpovedať
Ďakujem za názor. Je to také 50:50 🙂 do dosky nechcem zasahovať.
Odpovedať
@natalka_goralka Kupované v poľsku obchod castorama
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?