Aky vysavac do domu s podlahovou plochou cca 250m2?

Dobry den, aky vysavac by ste odporucili na vysavanie do domu s podlahou cca 250m2? Bol som dnes v Nay a odisiel som sklamany, najlepsi bol samozrejme najdrahsi vysavac... Dakujem
Odpovedať
Nejaky priemyselny.Vyhody pre velke plochy-velka zberna nadoba,dlha snura a vyhodou je ze nemusis kupovat drahe sacky.My mame aj s kombinaciou,ktora ma samostatnu nadobu na vysavanie popola.
Odpovedať
@aeqitas v com ma byt lepsi vysavac od takeho obycajneho, s ktorym vysavam plochu 140m2?
Odpovedať
Nad priemyselnym som rozmyslal, no este zvazim pre hmotnost aj ked tie ostatne maju niektore tiez po 10kg. V com lepsi? Pri vysavani vacsej plochy sa skor zohreje a nesaje potom tak ako pri mensej ploche - neviem potvrdit, bolo to odporucanie predajcu z Nay...
Odpovedať
Profilova fotka
@aeqitas prave koli vacsej ploche sme dali centralny a je to najlepsia vec aku sme mohli urobit😊viem, ze to nie je k teme, ale mozno niekomu pomoze do buducnosti pri planovani aj detailov ako vysavanie😉
Odpovedať
Profilova fotka
na tak velky priestor roboticky, my mame mensi, ale nedam na to "koliesko" dopustiť :D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Bolo treba do domu zabudovať trubky na centrálny vysávač. Venujemn sa tomu viac ako 25 rokov a nedám na CVS ( centrálny vysávací systém ) dopustiť.
Odpovedať
kup si mokro-suchy vysavac kde nebude porblem ak nezozenies sacky tak vysajes do vody, kup taky na ktory maju sacky "aj kazdych druhych potravinách" a samozrejme taky, ktory ma prislusenstvo, ktore potrebujes, Ak mas koberce a doma nejakých dlhovlasych, pripadne zviera, tak aby mal aj turbokefu, ake len na podlahy tak nech ma kvalitnu hubicu na tvrde podlahy. Nejaky ten HEPA filter nie je na skodu. Ked zacnes vyberat medzi Karchrami tak najdes taky, co ti bude vyhovovat.
Odpovedať
@aeqitas upratovacku. Ked mas na to aby si postavil a prevadzkoval taky domisko tak si zaplat niekoho kto sa ti bude on aj starat. A ak musis mat vysavac tak pozri bud dyson alebo miele.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?