Výroba sieťky proti hmyzu na HS portál

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vyrábal si niekto sám posuvnu sieťku proti hmyzu? Mám otvor 170 x 220 cm a niečo by som tam rad spravil aby sme v lete mohli nechať otvorené celé krídlo HS portál aby sa dom ochladil. Dával som si to nacenovat a suma sa blížila 500 eurám.
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@rkorba nevysvetlis :) @gabkazabka ano mam skusenost, maju ju svokrovci, ja chcem sietku cez ktoru mozem prebehnut, a nie taku co budem nohou odsuvat, a aj ju zasunies nohou po sebe?
Odpovedať
@jblaze @rkorba najlepsie by bolo automaticke otvaranie HS portalu s cidlom pohybu 😀 len to zas budu davy na MS oplakavat nekrestansku cenu... Ti co maju dost chochmesu vyuziju najlacnejsie, najblbovzdornejsie riesenie.
Odpovedať
@zita19 my by sme si jak rozumeli....
Odpovedať
@jblaze ja som sa ani nezameriaval len na jeden konkrétny typ. Hmyz lieta stále ale čo myslíš keď je večer v obývačke rozsvietene a nechám otvorenú terasu kam nalietal všetka háveď? Je to iné ako cez deň úplne.
Odpovedať
Profilova fotka
@adidasko1 nejak sa nerozumieme, ja ti neradim aby si nedaal sietku, len aby si nedaval tu odtahovaciu sietku, ale magneticku ktora sa zatvara sama a je nasobne lacnejsia ved bez sietky na hs portaly ti aj cez den nejaky vtacik zabludi dnu
Odpovedať
@jblaze ani nehovor vcera som vyhanal lastovicku a ako bola v strese, mi to tam i ostala osrala :-o @adidasko1 daj si rekuperaciu a pri tej cene 400E len priplatis :-)
Odpovedať
@rkorba už dlho som čakal takú pripomienku od niekoho :-) budem zvažovať haha
Odpovedať
Profilova fotka
@rkorba vidis bo nemas plise :D
Odpovedať
Profilova fotka
@adidasko1 montovane pred tyzdnom. Zatial funguje. PIise vraj nema taku odolnost voci detom a toto si vraj sito aj sam vymenim.
Odpovedať
@wyrky ahoj, vies prosim odfotit lepsi detajl uchytenia hornej a dolnej kolajnice? Prave taketo nieco hladam, len dumam ako spravit co najmensiu spodnu kolajnicu. Dik
Odpovedať
Profilova fotka
Je to maly z profil normalne priskrutkovany vrutmi. Radcej som to nefotil lebo neviem ci som to predychal ako to spravily. :-)
Odpovedať
@smotek7 plánuješ si to robiť sám? Ja by som rád lebo za to pýtajú neskutočné pálky
Odpovedať
Článok sa načítava...
@adidasko1 plánujem si vymyslieť a namontovať sám spodnú kolajnicu. Rám dám spraviť, chcem drevodekor a to by bol problém.
Odpovedať
@smotek7 aj ja spekulujem ako to spraviť... Veľa šťastia
Odpovedať
my mame sietku od firny Wido. Manzel im volal a dali nam tiez podobnu cenu. Tak povrdal ze to je drahe. nakoniec mu volali späť a povedali ze nejaka lacnejsia verzia je za 280 tusim. tak sme zobrali. Funguje a neviem aka by bola ta drahsia verzia asi pozlatena?
Odpovedať
@petra7825 ťažko povedať :-) mám pocit, že občas firmy nevedia čo by pýtali za kus práce .. je to smutné
Odpovedať
@adidasko1 je to smutne a predrazene neskutocne. Kus plastu
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@wyrky prosim u jake firmy jste si dali delat sitku? dekuju
Odpovedať
Profilova fotka
@misza1 pisem sukromnu spravu.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?