Terasa prestrešená so strechou?

Zobraz úvodný príspevok
Co hovorite na prestresenie terasy na juznej strane spolu so strechou? Nie su potom miestnosti tmave? Ja som slnecny typ a radsej mam svetlo a nemam rada tmave miestnosti,kvoli tomu chceme terasu zvlast prestresit.
Odpovedať
1
2
@petersonik @leonardom kriste ludia, aka tma? Ked mam terasu na juhovychod tak uz od tej11-12tej nie je sance aby mi tam svietilo slnko, myslim tu nasu, prestresenie spolu so strechou. A je priam neziaduce aby mi cez tieto teple mesiace vôbec svietilo slnko do vnutra. Spolu 11 m2 mame na tejto terase okien, ale aby som mal nejaky pocit tmy... asi som z inej planéty :-D Ci je lepsie investovat do exteriérových zaluzii? A ten lexan, to je hruza sama o sebe. Ako som pisal vyssie, dobry projektant navrhne prestresenie tak, aby cez chladnejsie mesiace bolo slnko vnutri a cez tieto pekla, pekne vonku. Tak to ma byt :-D
Odpovedať
@14054 tak pritmie :-D
Odpovedať
@hoblinka13 samozrejme, ze to najviac asi zavisi od sklonu strechy. Nie vzdy sa daju robit zazraky. Ale ten lexan by som asi nedal nikdy. Uz som bol u par ludi co to ma a fakt to stale puka, praska, niekedy take sajby, az sa cudujem, ze je to cele :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@14054 maju to zle namontovane, pri spravnej montazi lexan nepuka.
Odpovedať
@14054 preto im to puka,lebo ho maju zle urobeny,malokto sa s tym babre,kazdy majster to prevrta,napacka to tam a leti dalej.moj oco si to robil sam a fakt sa s tym vyhral,predvrtal presne podla navodu a neuveris,ale nikdy nam nepuklo.a to je skoda,ze kazdy nadava na lexan,ze puka,ale málokto vie,ze je to chybou toho,kto ho osadzal a nie chybou lexanu.co mi ale na lexane vadi,ze sa pod nim neda v lete sediet,jedine plachty zo spodu natahat,nech to zatieni
Odpovedať
@14054 ja som zle napisala príspevok,zabudla som dodat,ze sa jedna o sedlovu strechu s podkrovym a preto sa vyjadruju hlavne ludia,ktori maju valbovu stechu,kde sa to da pekne naprojektovat
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@alexandrasofia samozrejme zadarmo? zaujimave, klobuk dole podla mna aspon symbolicku sumu by nsi si mala popytat
Odpovedať
Profilova fotka
@atak77 ee to nie, nie je to moje povolanie :) a je to ako ked niekto cita pri vode alebo vecer dobru knihu :) tiez za to nedostava nic od autora :-D a ja vdaka tomu relaxujem, rozvijam sa, moja dusa sa naplna stastim ked niekoho potesim a navyse sa stale vdaka tomu cibrim, vzdelavam, zlepsujem a posuvam dopredu :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Profilova fotka
@topvideo dobrý deň, náhodou nemáte aj inú fotku vašej terasy...aby bolo vidno ako to máte napojené na strechu? Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@patrik770 nie celkom rozumiem, v albume výstavby je konštrukcia, aj postup. Konkretizujte otázku. Označte ma v odpovedi.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?