Špárovanie zámkovej dlažby

3. sep 202110

Ahojte

poradťe prosím fintu na zašpárovanie zámkovej dlažby.

Dali sme drvený kameň 0-4mm, prebehli žabou doplnili ale napriek tomu po každom daždi sa tie "hnusné" kamienky dostanú von

čim vyplniť vrchnú vrstvu aby sa to nevymývalo, máme tam drážku cca 4-5mm medzi dlažbou

Vďaka

 • @evatothova  Nijako. To vždy bude vypadávať a vymývať sa, ak to máš až po vrch. Alebo počkaj 2-3 roky, špáry sa zasypú prachom a rôznym bordelom, vyrastie ti tam mach a ten to spevní.

  Najlepšie je, keď tá špárovka je v hĺbke 1-2 cm. Aj tak sa ti tam budú zachytávať semená burín a budeš niekoľko kráť mesačne vytrhávať zo špár burinu.

  Máš to ešte nové, preto si na to precitlivelá. O 3 roky ti to už bude jedno - je to exteriér, to nemusí byť čisté ako podlaha v obývačke. Maximálne to potom pozametáš.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Rastlinky.sk
  Bratislava
  Zásielková služba rastl. materiálu. Okrasné a úžitkové rastliny. Rastliny do hrantov. Predaj a servis interiérovej a exteriér. zelene. Návrhy záhrad.
  Položte si vlastnú drevenú podlahu. Bez pílenia a rezania. S GUMI je to úplne jednoduché! Terasa GUMI je séria inovatívnych riešení a úplne nový spôso
  Návrhy, technické riešenia, predaj geotextílií, geomreží, tvaroviek a iné na výstavbu oporných múrov, strmých zelených svahov, stabilizáciu základov.
  Články od našich partnerov
  Myslite na svoju bezpečnosť aj peňaženku a skúste solárne svietidlá
  Riešenie svojej škody na dome či byte môžete v Allianzi sledovať ako doručenie balíka
  Vývojár tepelných čerpadiel: Udržateľnosť bola vždy našim prvoradým cieľom
  Archív článkov od partnerov