Skúsenosti s mojaltanok.sk

Dobrý deň,aké máte skúsenosti s firmou mojaltanok.sk? Páči sa mi od nich jeden altánok a je aj za rozumnú cenu . Ďakujem za každú odpoveď .
Odpovedať
Profilova fotka
nuz firma sa nevola mojaltanok.sk , ale GARDENO, s. r. o. a vznikla, 13.3.2019, takze nic relevantne sa zatial nedozvies.
Odpovedať
@majkoj máte pravdu ,teraz som si pozrela register.No našla som ich aj na FB a tam majú recenzie aj z roku 2017 aj 2018. 🤔
Odpovedať
ak to pravidelne menia, nebude to uplne ono :D
Odpovedať
No neviem neviem podla tohto, asi by som radsej dal od nich ruky prec. Aby vobec ti dodali ten altanok. A ked aj dodaju tak aby bol v pohode. Toto je podla mna dost risk =-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Dobry den, reagujem ako majitel webu MojAltanok.sk a konatel firiem, ktore tento sortiment predavaju a fakturuju 🙂 Zial, az teraz sme narazili na tuto temu, ohladom nasej firmy, preto reagujem oneskorene. Pre kratke vysvetlenie: to, ze sa na stranke z casu na cas zmeni firma, z ktorej sa fakturuje, neznamena ze predosla firma uz neexistuje. Vsetky nase firmy su aj nadalej aktivne. Mame samozrejme viac sro-ciek z dovodu, ze mame vela zakaziek a aj subdodavatelov s ktorymi spolupracujeme. Je to bezna prax a na webovej stranke sa vzdy uvadzaju udaje iba jednej firmy. Ide iba o vnutrofiremnu agendu a optimalizaciu, nic viac. Preto na nete najdete na nas recenzie stare aj 5 rokov, ale sro uvedena v kontakte moze byt aktivna povedzme iba 2r. Nasi zakaznici z tohto dovodu nemusia mat absolutne ziadne obavy 🙂 Prajem pekny den.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?