Poraďte návrh fasády pri hlavnom vchode

Ahojte 💖 Strecháči, ideme robiť fasádu a ja stále nie som stotožnená s našim hlavným vchodom do domu. Nemá to šmrnc 😭😭😭 neviem, čo s tým urobiť. Poraďte, dajte nejaké tipy, nápady 🙏 Najradšej by som ten "pultík" rozbila. Ale chceme to takto podobne zachovať zastrešené. Lexanom. Za všetky nápady budem povďačná 💖💖
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som pultík vôbec nerozbíjala Z boku vám nebude pršať rovno pred dvere A na pultík kochlíky a kvety
Odpovedať
My sme mali takyto otvor sice z jedneho boku presklenne avvsetko sme dali prec a normalne zamurovali a dali vchodove dvere.no my sme tam miesto takeho okna mali dvere do kotolne takze zakazdym cez zimu a mraz do kotolne kurit.takto sme to uzavreli a mame teplo.inac sme tiez mali tam take sedenie prvy rok byvania.
Odpovedať
@kristina011 taktiez by som ten murik nechal a na ne daj nejake kvety a hned to bude inak vyzerat. A este ked spravite nejaku vkusnu fasadu tak uvidis, ze to hned inak bude vyzerat.
Odpovedať
Profilova fotka
Pultik by som ponechal. Nijak tej fasade nevadi, prave naopak. Ak sa fasáda navrhne pekne bude to vyzerat plastickejsie. Zvážil by som použitie lexanu. V tej časti pod strechou sa bude náročne udržiavať a nebude to vyzerať dobre. Navrhoval by som použiť rovnaku krytinu ako na dome čím sa to prestrešenie opticky začlení.
Odpovedať
murik isto ponechat, bude to inak vyzerat, ked sa to natiahne fasadou alebo nejakym tym obkladom. lexan, za ten moc nie som , dala by som tam presne to iste, co mate na streche, aby sa to tak zjednotilo
Odpovedať
Profilova fotka
Ten pultík je dobrá vec, nenaprší hneď do topánok ak sa niekto pred dverami vyzuje. Môžeš tam dať kvety v lete, videl som už aj rôzne svetielka na tom. Bola by škoda fakt dať to celé preč.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?