Oprava sokla na terase

Zdravim vospolok, potrebujem poradit. Pred par dnami sme mali majstrov a robili nam dlazbu na terase, pokladka sama o sebe v pohode, ale co sa sokla tyka, resp ukoncenie zvrchu, tak to vyzera ako päsť na oko. Vrch ukoncili sanitarnym silikonom bez toho aby si olepili paskou fasadu a "nakydali" ho kde sa dalo. (vid foto) Podlz steny to vyzera najhorsie, okolo stlpov to akoze zakryli fasadou, ale tu dali na silikon takze to drzat nebude a prechody su tiez ledabolo a silikon pretrca (znova foto)... No a moja otazka - je nejaky sposob ako to opravit aby to nebilo do oci? vyrezat silikon kolko sa da a spravit prechod fasadou? vysekat cely sokel a dat vyssi co to prekryje? Alebo ina moznost? Vdaka za pomoc
Odpovedať
@1scotty1 Si príliš detailista. Však to máš dobre. Ale chápem, máš to nové, tak ti vadí každý kamienok. Počkaj 2-3 roky, budeš rád, keď to bude vyzerať stále takto rovnako. Nebudú ti vadiť nejaké detaily. Bude to zaprášené, samé pavučiny.. Bude ti jedno ,či je tam omietka alebo silikón. Nechaj to tak, sústreď sa na dôležitejšie veci v živote. Ver mi, fakt to máš pekné, nie je tam čo opravovať.
Odpovedať
@chrobak7 to vysvetli mojej manzelke :/ to okolo stlpov este ako tak skryjem ale to pozdlz domu stve najviac
Odpovedať
@1scotty1 Ak ti zostala omietka, tak ju daj na vrch toho sokla , aj na silikon. Bude to tam držať. Ja som dal najprv silikon a potom som na časť sokla dal ešte omietku . Takto to vyzerá po 3 rokoch. Jedno je len silkon, druhé je silikon a na tom omietka.
Odpovedať
@chrobak7 vdaka, tak to ma potesilo ze to na tom silikone drzi 🙂
Odpovedať
@1scotty1 No, je to silikonova omietka... neviem, akú máš ty. https://www.hornbach.sk/shop/Tenkovrs...
Odpovedať
@chrobak7 Baumit SilikonTop, takze v pohode myslim si 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?