Kamenný koberec na terase

Zobraz úvodný príspevok
Máte niekto kamnný koberec na terase? Aké sú vaše skúsenosti? Rozhodujem sa medzi zámkovou dlažbou a kamennym kobercom.
Odpovedať
1
6
7
Dobrý deň. Chceme položiť kamenný koberec na betónový chodník okolo domu, po ktorom jazdím aj autom do garáže. Po prečítaní príspevkov však váham... Vie mi niekto povedať či nie je vhodnejšia mrazuvzdorná dlažba? Ďakujem a prajem všetkým pekný deň.
Odpovedať
dlho tu nikto neprispieval :( mam rovnaké dilema ako mnohí z Vás v minulosti. kamenný koberec, či dlažba? poprosím o skúsenosti s kamenným kobercom po nejakom čase (aspoň po jednej zime od položenia, ale čím dlhšie tým lepšie) nechcem riešiť šmykľavosť, ale životnosť ako takú
Odpovedať
@kamenny_koberec2007 Zdravím ťa, všeobecne keď píšeš o hydroizolácii tak sa spomína na cementovej báze. Nemôže byť použitá aj hydroizolácia disperzná ako napr od den braven EXTERIER? A ak nemôže byť použitá tak prečo? Ja mám totižto na balkóne práve túto hudroizoláciu natiahnutú a rozmýšľam na to dať položiť kamenný koberec. Ďakujem za info.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Dobrý večer, dnes manzel svojpomocne kladol kamienkovy koberec, kamienky sme kupovali z Hornbachu a je dosť flakata. Zjednoti sa farba po uschnuti?
Odpovedať
@monika2709 dobry vecer aky je to prosim vas kamen a kolko vas vysiel m2 aj s epoxom ? Dakujem za odpoved
Odpovedať
@martin25 38 vriec x 25kg riečne kamienky Den Braven s prepravou 239,52 € + epox 480,30 €, ale polovica vriec bola inej farby, takže by sme tam už viac nenakupovali....
Odpovedať
@monika2709 uz to tak ostane, treba si najprv precitat technicky list, je to tam zvyraznene boldom: "Prírodné kamenivo môže mať farebnú odlišnosť v rôznych baleniach, preto odporúčame kamenivo premiešať naraz z viacerých vriec, aby sa táto farebná odlišnosť odstránila a nevytvárali sa na výslednom povrchu farebné mapy."
Odpovedať
@monika2709 a kolko m2 ste ztoho spravili?a v akej hrubke cca?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Okres Galanta robí nejaká firma čo to robí našla by sa ?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Mna by zaujimalo ci je mozne kam.koberec ukladac priamo na XPS? Mam po obvode domu xps a znacne by mi to ulahcilo pracu
Odpovedať
1
6
7
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?