Bioklimatická pergola - skúsenosti, prípadne firma

Zobraz úvodný príspevok
Priatelia, dozrel čas na realizáciu bioklimatickej pergoly na prekrytie terasy (alebo jej časti) min. 5000 x 3000 mm a výšky 2700 mm... Viete sa so mnou podeliť o skúsenosti s vašou pergolou, prípadne odporučiť firmu... Mám záujem len o skúsenosti s bioklimatickou pergolou, inú nezvažujem... Vopred ďakujem za každý zmysluplný príspevok... 😎
Odpovedať
1
7
8
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od hucina:

@vieruska3 niektori vyrobcovia / predajcovia odpo…
@hucina a tym padom ju vies isto lepsie vyuzit aj pocas zimy. vsak kavu si vies dat na terase aj ked je vonku chlanejsie. nehovorim, ze tam budes hned grilovacky robit, ale tak chapeme sa.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od hucina:

@vieruska3 niektori vyrobcovia / predajcovia odpo…
@hucina Tak ale zase keby to máš takto uzavreté, ešte by sa mohlo dať spraviť presklenie, ideálne posuvné a potom sa ozaj dá fungovať celoročne na tej terase. To máš potom ako zimnú záhradu a v lete sa to všetko pekne pootvára zase a je to také vzdušné.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od matusko48:

@hucina Tak ale zase keby to máš takto uzavreté, …
@matusko48 Mne sa ti toto moc nejak nepaci, pride mi to take stiesnene, ked je to uzatvorene. Ako viem, ze to ma svoj vyznam a tak dalej, ale nepomozem si. Samozrejme nic proti, ked sa to niekomu paci. Mne to momentalne vyhovuje tak, ako to mame. Mozno po case zmenim nazor :-)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od tamarka_32:

@matusko48 Mne sa ti toto moc nejak nepaci, pride…
@tamarka_32 To som išla presne povedať. Že možno časom názor zmeníš, lebo potom vieš tú pergolu využívať pekne krásne počas celého roka. Ešte keď je tam taká šikovná strecha.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od lenikkk4:

@tamarka_32 To som išla presne povedať. Že možno …
@lenikkk4 Nepopieram, mozno casom sa zmenia zaujmy a podobne, ine veci sa budu pacit a lepsie budeme vediet vyuzit aj takyto uzavrety priestor. Moja krstna to ma riesene podobne a po celej zimnej zahrade su same kvety, ja tomuto prave nejak neholdujem 💁
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od tamarka_32:

@lenikkk4 Nepopieram, mozno casom sa zmenia zaujm…
@tamarka_32 a to maju taku klasicku zimnu zahradu spravenu, ci pergolu uzavretu , ze tiez potom v lete, v teple to vedia mat cele otvorene? lebo zimna zahrada je podla mna take nedomyslene riesenie.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od hena_7:

@tamarka_32 a to maju taku klasicku zimnu zahradu…
@hena_7 tak ako pre koho, niekto netuzi po velkej otvorenej terase, ale uprednosti radsej hoc aj mensi priestor a prave takto vyrieseny, aby ho mohol vyuzivat kedykolvek. to uz ako co komu vyhovuje. dolezite je to, aby to bolo spravene vsetko dobre a dalo sa spolahnut na to, ze to vsetko bude sluzit ako ma. tot moj nazor 😊
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od hucina:

@hena_7 tak ako pre koho, niekto netuzi po velkej…
@hucina Niekomu staci aj ciastocne presklenie, alebo napriklad, co sa davaju screenove rolety, alebo aj obycajne vonkajsie, ked das, tak ked to mas stiahnute az po spodok, tak tiez mas kvazi uzavrete.
Odpovedať
1
7
8
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?