Elektricka pripojka

Zobraz úvodný príspevok
potrebujem poradit maju nam prist pripojit elektrinu a dat hodiny do 5 dni.Ale neopytala som sa ci mi budu volat, ked k nam pojdu, alebo tam vobec nemusim byt, ked pripojovaci poplatok mame zaplateny.potrebovala by som to vediet cim skor vopred dakujem
Odpovedať
1
2
Podrobne vám to popíšem môj otec zdedil 2rodinne domi ktoré sú na jednom dvore a na jedno súpisne číslo čiže domi majú 1el.pripojku 1merac vodi a 1pripojku na plyn.otec chce podarovat 1rodinni dom mne synovi s tym že musím mať vlastnú el.pripojku a vlastni merac vodi a vlastni plyn.a neviem ako postupovať vi mi niekto poradiť prosím. :-)
Odpovedať
Z vodomernej šachty potiahneš druhú prípojku do druhého domu a do šachty sa osadí druhý, pomerový merač... Elektrika podobne. Na oficiálne merače vodární a elektrární by musel mať druhý dom vlastné súpisné číslo. @petermirga23
Odpovedať
Takže ak budem mať vlastné súpisne číslo tak budem môcť mať aj oficiálne merače vodi aj elektrini?
Odpovedať
Tak-tak...
Odpovedať
@petermirga23 no ono elektromer si vlastny mozte dat i novej pripojky.
Odpovedať
@petermirga na jedno supisne čislo mozes mat viac oficialnych meračov elektriny,len musíš mat LV k pripajanemu objektu.
Odpovedať
Ďakujem to som nevedel
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?