Tapetovanie Nitra skuseny majster odporucte

Ahojte... Inzerátov na tapetovanie je v Nitre veľa... Rada by som vás preto poprosila o odporučenie na skúseného majstra. Ďakujem 😉👍
Odpovedať
@danielka222 žeby si nemala nikoho známeho? ja som to robil sebe i známej stačí ešte jeden pomocník a ide to ako po masle, no dobre si premysli či chceš ozaj tapety , ak budeš chcieť nové nalepené idú dole veľmi ťažko hlavne umývateľné, tie neodmočíš a oprava len malej časti musíš mať takú istú alebo podobnú, ja už radšej len maľujem len na bielo všetko , pri oprave nemusíš laborovať s farbami
Odpovedať
@duzu práveže budem dávať tie ekologické samolepiace... Keď to deti prestane baviť v izbách ľahko strhnem... Viem ze ten čas vymyslania v začiatkoch sú náročné... Saskovat tam 🙈 a aj tak to bude krivé... Som puntickar a viem ze so svojím výkonom nebudem spokojná
Odpovedať
@danielka222 treba si to nacvičiť niekde inde,dával som na jeden starší stôl na dosku samolepiacu nepriložil som ju presne a potreboval som ju presunúť , tak to ihned zalepilo že som strhol i z foliou z dosky , pred nalepením je dobre natrieť podklad purom , dá sa následne posúvať ale tak aby sa posúvala celá jedným smerom, ináč sa pokrčí, na stenu je jednoduchšie natrieť lepidlom obe plochy nechať zavädnúť a priložiť od vrchu ,pomocník vyrovná spodok, dá sa ihned odlepiť drži až po čase
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?