Hladam maliara, ktory je precizny - puntickar (Samorin a okolie)

Ahojte. Potrebujem opravit steny, ktore su iba bielej farby a su na nich rozne ciary od pera a inych predmetov. Jedna sa 3 rocnu novostavbu bytu v Samorine. Byt je kompletne zariadeny. T.j. treba vsetko detailne a presne oblepit, zakryt, nic nezaspinit, nezafarbit to, co nema byt zafarbene, neposkriabat parkety (presne oblepit zarubne, sokle, vypinace...), proste tip-top pracu! Najde sa tu niekto taky seriozny?? Dakujem
Odpovedať
Treba sa pozrieť len do zrkadla. Nikto ti to nespraví lepšie ako ty sam 🙂 ver mi…
Odpovedať
@spikerhc - Ano, to mas uplnu pravdu. Zial zo zdravotnych dovodov to nie je mozne, preto hladam niekoho.
Odpovedať
Nikto?
Odpovedať
Skus facebook samorin a okolie, alebo komunitu hviezdoslavov, kvetoslavov, alzbetin dvor... Tam je par maliarov...
Odpovedať
To by si musel najst nejakeho zaciatocnika, ktory este neprisiel na to, ze preciznym puntickarstvom si na seba nezarobi... Inak, vypinace sa neobliepaju, treba dat dole ramik a po vymalovani vratit... ak si teda nedaval do 3rocnej novostavby vypinace "po babke".
Odpovedať
a predpokladam ze rozpocet je 33eur,aj s materialom...
Odpovedať
@sonau - Nemam stanoveny rozpocet.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivo333 takych detailnych zakaznikov maju majstri najradsej. Boh nas od nich ochranuj...
Odpovedať
@prirodokochac - Hlavne, ze v profile mas napisane toto: Som názoru, že keď sa niečo robí, nech sa to robí poriadne. Keď to má byť šlendriansky, tak radšej sa na to vykašľať!
Odpovedať
Profilova fotka
@ivo333 netvrdil som, že nerobím kvalitnú prácu. Napísal som niečo iné, treba si to ešte raz prečítať. Jedno ale viem, že keď nejaký buzerant detailista mi dychčí za chrbtom, tak som nervôzny, lebo viem, že striehne kde do čoho vie zafrflať. A pritom bol pán detailista taký mantavý, že ani mikrovlnku nevedel vybrať z krabice bez toho, že by mu z ruky nepadla. Treba sa zamyslieť občas aj nad sebou, nie len na druhých byť prísny!
Odpovedať
@ivo333 ak je neobmedzeny rozpocet ako v statnej zakazke idem do toho
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?