Dulux super matt plus

12. feb 202180

Dobry den,mate prosim niektore skusenosti(vymalovany interier) touto farbou?Pisu,ze ziarivo biela ale nam idem v dome jemne do zlta.Ma niekto takuto skusenost?Dakujem

• @sajmoonka  mate pod tym penetraciu? Mate dva natery?

• Nemate nahodou sadrokarton ako podklad?? Ako bolo malovane valcom alebo striekanim?

• @sajmoonka  máme tu istú,a je pekná biela.

• Sponzor fóra
  • Dulux je jedna z najbelsich farieb, min 2 vrstvy su potrebne.

• Podklad bola prestierkovana sadrová omietka a na strope sadrokarton.Prvá vrstva bola penetrák, potom dulux acryl matt striekana a na nu potom Dulux super matt plus valčekom. Ten acryl matt bol belší.

• Som z toho nešťastná,lebo som manžela prehovorila na drahšiu farbu(on chcel dať 2 vrstvy Dulux acryl matt) a nakoniec to dopadlo tak,že ten super matt plus je trochu žltý.

• @sajmoonka  mne akurát dnes prišla farba acryl matt ,tak som zvedavý na výsledok.tiež ju chcem striekať.

• @igorkoo  Ešte postreh od maliara,keď striekal acryl matt filter sa mu menej zaniesol než pri super matt plus.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    misiatkom
    Bytča
    Obrazy na zútulnenie moderných interiérov
    Je krásne byť doma! ♥ Bývanie, stavba, rekonštrukcia, záhrada a ešte niečo navyše... 🙂 Navštívte náš web a inšpirujte sa!
    V našich E-shopoch nájdete množstvo darčekov, bytové doplnky s jedinečným dizajnom, vázy, nástenné hodiny, kúpeľňové doplnky, kuchynské doplnky
    Články od našich partnerov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Akú dlažbu vybrať k historickým objektom?
    Archív článkov od partnerov