Aku vybrať farbu pre kupelnu?

Ahojte, v kupelni mame sadrokartonovy strop a steny, ktoré chceme vymalovat na bielo. Vsada v dome davame farby od jupolu a chcel som nieco podobne aj do kupelne? Treba do tychto priestorov pouzit specialny nater, napriklad jupol strong? alebo staci nejaku umyvatelnu farbu napriklad jupol gold?
Odpovedať
@feriicko aj obycajnu
Odpovedať
Mame minimum obkladaciek. Na zbytku umyvatelny Dulux a je to super. Na zaklade tychto skusenosti by som obycku do kupelne a kuchyne nedaval.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme na zaklade odporucania dali do kupelne fasadnu vonkajsiu farbu. Obklad nemame az po strop.
Odpovedať
@bigjamajko Všetci strašia, že keď neoblozis kúpeľňu až po strop, hrozí tvorba plesní. Aku máš skúsenosť? A pozrela som si kúpeľňu v albume, pekne, vzdušné to mate. A ja tým duluxom rozmýšľam namaľovať celý dom..mame malé deti - špekulantov, vkladám do toho veľkú dôveru 😁
Odpovedať
@janahu7 Vdaka. byvame asi 10 mesiacov, zatial kratko na hodnotenie, ale splna ocakavania. Mame aj v kuchyni - pretries vlhkou handrou a pohoda. Mame aj reku, tak plesne snad nehrozia ani v kupelni.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme davali obyc, ale kupelna je oblozena po strop, ale wc nie a aj tam sme ju dali a zatial som nejaky problem s tym nespozoroval.
Odpovedať
@janahu7 mam "obycajnu" uz pomaly rok, minimum obkladu, len v mokrych zonach a vsetko OK. Ked budem niekedy malovat, tak na steny dam umyvatelnu, ale strop zas pojde obycajnou
Odpovedať
Tiež máme kupelnu po strop...
Odpovedať
@marekju no nastasti, ze ju mate az po strop. To by bol pruser ak by koncila pol metra nad zemou...
Odpovedať
@janahu7 Na byte sme mali obloženú kúpeľňu po strop, bez okna (čiže vetranie bolo robené podľa potreby pootvorenými dverami alebo ventilátorom) a žiadne plesne za tie roky sme nemali.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?