Susedské spory...

9. apr 2021670
  • @bohuzial  A pritom uplne zbytocne starosti, nechapem preco vobec je taketo nieco v dnesnej dobe mozne. Toto by sa stavat nemalo.

• @bohuzial  čo sa chceš tiež dostať do parlamentu ako Kotleba? ten má takmer všetke pozemky pod hradom kde je celá kolonia, i ked on to spravil zámerne a zatiaľ tam bývajú všetci, nesledoval si zo západného nekonečný seriál až to vzdal a po rokoch sa musel odsťahovať , nepohli s nim ani prezident , poslanci nie to jeden starosta i ked toho v Podb poznám

• @originalx  presne tak . Bojíme sa Slováci. Preto sme tam kde sme . je to predsa moje . Tak tam nemá čo robiť cudzia stavba . A do po . Zbúrať odstrániť . A choďte si byvatlde chcete .

• Sponzor fóra
  • @duzu  Pane ,mna nezaujima Kotleba ale moj pozemok sukromny stavebny. ktory bol neopravnene zastavany....co by ste povedali, keby som si ja na vasom stavebnom pozemku postavil rodinny dom? na cierno a este by mi starosta obce pridelil aj supisne cislo....potesil by ste sa, ze?

• @bohuzial  Taraz je dost casu na to , davat to na poriadok...Toto si starosta musi uvedomit, ze ked vydá na ciernu stavbu supisne cislo, tak nech za to nesie aj zodpovednost...Teraz som overil LV a zistil som, ze romovia co tam stavali, maju dlzoby- nabehol tam exekutor a ciernu stavbu predal...mam na pozemku noveho vlastnika ciernej staby, ktoremu cigancisko odpredal exekutor zrejme velmi lacno ale bez vysporiadaneho pozemku...kupila to Bratislavska financna skupina ....ale len polorozpadnuty domec.so supisnym cislom .Zrejme tam bude spolocnost chciet postavit novy dom a teda je moznost zjednania napravy a to bud zburanim nelegalnej stavby alebo vysporiadanie financne za pozemok...Idem akurat v tej veci pisat pobrezovskemu starostovi vo veci zahajenia konania odstranenia ciernej stavby ....v zmysle stavebneho zakona...aj starosta moze mat pohon...a nie len nam zasielat vymeri ma platenie dane z nehnutelnosti....

• @bohuzial  mal by si asi pisat tomu novemu majitelovi s prilohami toho, co pises starostovi, aby vedel, ze o nich vies

• @ninaclaudius  Ano, presne to aj mam v plane....Lenže bohata bratislavska firma polozburanu barabiznu nekupovala len tak nezistne,,,ma so stavbou isty zamer....predpokladam ze zbzrat a postavit tam novu stavbu....a takto nas pripravi o stavebny pozemok...Exekutor mal v prvom rade oslovit vlastnikov pozemku a nie po znamosti to za lacno dohodit svojim kumčaftom...Exekutori vedeli, že kto je vlastnik pozemku...a nekonali v ramci zakona...v prvom rade na odkupenie stavby je vlastnik pozemku...az potom ostatni...

• @bohuzial  
    Odkedy má vlastník pozemku predkupné právo na stavbu na ňom postavenú a ešte k tomu v exekučnom konaní?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém